Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Karta Onay Veremiyorum

464
Mine
Mine 02 Nisan 14:25

Merhaba, Papara kartı için hesap açtım ve anneme de açtık. Onay mesajı gönderdim ve her şey tamamlandı. Ancak çocuğumun hesap açmasına onay veriyorum bölümünde, onay ver sayfası tekrar açılıyor. İki gündür uğraşıyorum ve yardımcı olabilirmisiniz? Her işlem tamam ama sadece onay veremiyorum.

Papara Logo
Papara02 Nisan 14:40

Benzer Şikayetler

profile
506
27 Nisan

Papara Karttım Kayıp Oldu

Numaramdan abimde Papara hesabı açmış o hesabı almak istiyorum. Hani kartımın geri gelmesini istiyorum. Geri nasıl alacağım bilmiyorum. Bunun hakkında beni bilgilendirir misiniz. Rica etsem hiçbir şekilde kayıt olamıyorum ve kartta alamıyorum. Kart istiyorum

profile
406
15 Nisan

Papara Veli Onayı Yapamıyorum

Paparam için veli onayı istendi fakat velimin Papara hesabı kapalı şifresi bilinmiyor. Hesabı aktifleştirmek için şifre gerekli, e-mailime gelen postayla şifremi yenilemeye çalıştım fakat hesap aktif olmadığı için şifrem yenilenemiyor, hesabı açamıyoruz. Kendi kartıma veli onayı yapamıyorum.

profile
529
30 Mart

Papara'da NFC İle Onaylı Hesaba Geçemiyorum

Papara'da veli izini için hesap açtım ama NFC okumuyor. Kimlik kartınız NFC okumuyor diyor. Kaç defa denedim olmadı bir türlü onaylı hesaba geçemedim. Ayarları kontrol ettik NFC açık gözüküyor her şey tamam gibi fakat bir türlü olmadı ve onaylı hesaba geçemedim.

profile
449
18 Mart

Papara Kart Onay İçin Veli İzni Alamıyorum

16 yaşındayım. Papara kart başvurusu yaptım. Hesabımı onaylamak İçin Veli izni gerektiğini söylediler. Annem için hesap açtım ve SMS ile gelen linke tıkladım. Fakat onay sayfası falan açılmadı. Birkaç defa tekrarladım. Kendi hesabıma girdiğimde Veli izninin beklendiğini söyleyen bir başlık gördüm am...

profile
43
07 Şubat

Papara Kartım Hala Elime Ulaşmadı

Papara'dan hesap açtım ve kartımın tahmini gelme suresini de geçti ve hala daha kartım elime ulaşmadı bu konuda ricamdır daha özenli olunması gerekiyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .