Papara Kart Ve Uygulama Arızalı

Ali Ali20 Ekim 21:17

Papara kullanıcısıyım, bugün akşam saat 19:20de mağazadan alışveriş yapacaktım kasayı geldim ödemeyi yapıyorum ama red ediliyor bunun nedeni bilemiyordum ve nakit param yoktu ve uzaktan geldim bu mağazayı için. 2,100₺ ile bir alışveriş yapacaktım ama hiç yapmadım çıktım en yakın ATM parayı çekiyorum ama çekmiyor.

Ben Papara'yı güvendiğim için bütün paramı bu uygulamada koydum, Papara çağırı merkezini arayıncı en kısa sürede çözülecektir bana dediler bunun dışında hiçbir şey yapmadılar.

Para benim ama kullanmayı izin verilmiyor neden? Altyapıda ya da teknik nedenli!

Sadece Uygulama arzı olur ya da sadece kartta arzı olur

Ama hem uygulama ve hem kart arızalı!

Ne kadar şirkin bir şey!

Cevaplar

Papara Logo Papara 20 Ekim 21:19

Değerli Kullanıcımız, Bir süredir mobil ve web uygulamamıza girişte, para yatırma işlemlerinizde gecikmeler, kart işlemlerinde hata alıyor olabilirsiniz. Teknik ekiplerimiz konuyla ilgilenmektedir. Para yatırma işlem adımlarını doğru yaptıysanız ve açıklama alanına Papara numaranızı yazdıysanız en kısa sürede hesabınıza yansıtılacaktır. Yatırma adımlarını doğru yaptıysanız Çağrı Merkezimizi aramanıza gerek yoktur. İşleminiz sırası geldiğinde yapılacaktır. Bunun dışında farklı bir işlemle ilgili talep yaptıysanız, müşteri hizmetleri ekibimiz en kısa sürede size yanıt verecektir. Anlayışınız için teşekkür eder, bu aksaklık için özür dileriz. Papara Müşteri Hizmetleri Destek Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Kal 21 Ekim 16:40  

  Arkadaşım siz hiç akillanmayacakmisiniz? Böyle şeylere güvenerek parayı o hesapta tutmak nedir? Dua edin de sadece teknik bir aksaklık olsun yoksa üzerine soda içersiniz çarpıldığınız için hazmetmek adına.

 • profile-icon Umut 21 Ekim 10:25  

  Aynen bende o saatlerde rezil oldum büfede kart hata verdi altyapı çok kötü bundan sonra güvenemem

 • profile-icon Can 20 Ekim 21:48  

  Adam size ne yazmış siz ne cevap yazıyorsunuz

 • profile-icon Oğuzhan 20 Ekim 21:32  

  Vallahi usta bende senin gibi mağdurum arkadaşım para gönderdi bende senin gibi McDonald's da kasaya geldim yemeğimi sipariş ettim kart red verdi herkesin içinde rezil oldum nakit param olmadığı için yemeği iptal etmek zorunda kaldım

 • profile-icon Kadir 20 Ekim 21:28  

  Güncelleme var hepimizde aynı problem

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler