16 Ocak
#11457620

Papara Kart Ücreti Kesti!

16.01.2019 tarihinde saat 16:45 gibi üye oldum Akbank hesabımdan 50 TL göndermek için banka havale ücreti 3 TL kesmek için onay istedi. Onayladım ardından hesabım açıldı kart başvurusu yaptım. Fakat başvuru sonrası hesap geçmişinde kart ücreti 9.9 TL kesildiğini gördüm. Böyle bir kandırma daha bir yerde görülmemiştir. Herkesten 9.9 TL alarak herkesi kandırıyorlar ilk fırsatta üyeliğimi iptal arkasına hukuki işlem.

Volkan Volkan 5.840 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Volkan31 Ocak

    papas kartımı 1 ay oldu hala göndermediler ve parsını da aldılar ben Papara mobil uygulaması üzerinden sipariş verdim bu kadar da olmaz

  • Papara Temsilcisi16 Ocak

    Değerli Kullanıcımız, Hesabınızdan tahsil edilen tutar kullanıcı Çerçeve E-Para İhracı ve Ödeme Hizmeti Sözleşmesi'nin Ek 1’inde yer alan ücret tablosunda bulunan Kişiye özel ve çipli kart ücretidir. Papara kart ile yükleme işlemleri çok daha hızlı. Papara kart sahibi olarak tüm ATM’lerden Papara hesabınıza anında yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sorularınız olması durumunda bize 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla, Papara Destek Ekibi.

Ziyaretçi Yorumları