17 Mart
#11725884

Papara Kart Teslimi Bekliyorum!

Papara kart başvurusu yapmıştım tam 30 gün önce ve hâlâ kartım gelmedi. Yaklaşık 1 ay oldu ve bu durumdan şikayetçiyim. E-posta atıyorum cevap alamıyorum. Kartınız kurye de diyorlar, adresimi istiyorlar onu da 10 defa vermişimdir. Lütfen gereğinin yapılmasını diliyorum. Eposta adresim: ** @hotmail.com. Papara destek hattı en kısa zamanda bana ulaşın.

Tufan Tufan 1.353 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tufan17 Mart

    ! Merhabalar verdiğiniz telefon numarasını arıyoruz kurye takip harfine tıklıyoruz ve müşteri temsilcisine aktaraliyorsunuz diyor ve 10 dakika sürecinde hiçbir geri dönüş olmuyor bu olayı düzeltmeninizi önemle rica ediyoruz ve bir de e posta adresinize yazdığımız zaman uzun bir süre içinde cevap alıyoruz ve bazen hiç cevap alamıyoruz bunda hallederseniz çok iyi olur şimdiden sağ olun!

  • Tufan17 Mart

    Merhabalar verdiğiniz telefon numarasını arıyoruz kurye takip harfine tıklıyoruz ve müşteri temsilcisine aktaraliyorsunuz diyor ve 10 dakika sürecinde hiçbir geri dönüş olmuyor bu olayı düzeltmeninizi önemle rica ediyoruz!

  • Papara Temsilcisi17 Mart

    Değerli Kullanıcımız, Kurye firmasına aciliyet iletilmiş ve randevulu teslimat olması konusunda bilgilendirme yapılmıştır. En kısa sürede kartınızın teslimatı gerçekleştirilecektir. Sorularınız olması durumunda bize 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi

Ziyaretçi Yorumları