Papara Kart Siparişi Veremiyorum

6 Şikayet
profile
597
22 Ekim 2022

Papara kart almak istiyordum hesabı onaylama aşamalarının hiçbirinde sorun yok fakat canlılık kontrolünü bir türlü geçemedim kabul etmiyor. Sağa sola yaptım kaç sefer olmadı yardım eder misiniz yoksa çok sıkıntı çekiyorum kimlik fotoğrafım 3 yıl önce çekildim.

profile
1.019
01 Ekim 2022

Papara kartı sipariş vermek istiyorum ama kimlikte fotoğraf olmadığı için bir türlü kabul edilmiyor. Bundan dolayı diğer aşamalardan sorunsuz geçmeme rağmen burda takılıyorum ve ne yapsam olmuyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

profile
818
17 Ağustos 2022

Papara uygulaması üzerinden Black kart sipariş etmeye çalışıyorum fakat kart siparişi için gerekli olan hesabımı onaylama kısmındaki canlılık testi bir türlü olumlu sonuçlanmıyor. Tüm yönergelere uymama rağmen başarısız oluyor. Haliyle kart siparişini de veremiyorum.

profile
92
19 Ocak 2022

Ben Papara kart siparişi veremiyorum, numara yanlış diyor. Bundan önce almadım ilk defa alıyorum ve bana yanış diyor. E-posta üzerinden giriş yaptım olmuyor numarayla da yaptım o da olmadı. Birkaç gündür uğraşıyorum olmuyor!

profile
1.173
08 Ocak 2021

Hesabım üzerinden kart siparişi veremiyorum. Arayıp sorunu dile getirdiğimde ise Papara mailine kimlik ile fotoğraf atın dendi birebir fotoğraflarım ve kimliğim ile fotoğraf çekilip attım geri dönülmedi. Hatayı fotoğraf ile belirttim. Lütfen ilgili kişilerden yardım istiyorum.

Papara Kart Siparişi Veremiyorum
profile
439
26 Haziran 2020
profile
Emre'nin Teşekkür Mesajı

“Desteğiniz ve ilginiz için teşekkür ederim. İyi günler.”

Papara'dan Kart Siparişi vermeye çalışırken adresimi yazıyorum ve devam et'e tıklıyorum fakat bana " The Neighborhood field is required " Hatası veriy...

Papara Kart Siparişi Veremiyorum