Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Kart Sahibi İşlem Yapmaya Yetkili Değil

1.004
Mert
Mert 28 Ocak 23:30
Papara Kart Sahibi İşlem Yapmaya Yetkili Değil

Papara kartımı yeni aldım ve aktive ettim (elime ulaşalı 24 saat olmadı). Kartın içine para attım ve online alışveriş için kart bilgilerimi girdim ama kart sahibi işlem yapmaya yetkili değil uyarısı aldım sebebi nedir, sorunun çözülmesi için ne yapmam gerek?

Papara Logo
Papara28 Ocak 23:33

Benzer Şikayetler

profile
2.350
09 Ekim 2022

Papara Kart Aktive Olmama Sorunu

Papara Lite kartımı tüm kart bilgilerimi doğru şekilde girdikten sonra aktive etmeye çalıştım ama her seferinde hata alıyorum. En az 10 defa denemişimdir müşteri hizmetleriyle konuştuğumda bana tarayıcıdan girmemi olmazsa gizli sekmeden girmemi söylediler ama hiçbir şekilde olmadı.

profile
1.813
03 Eylül 2022

Papara Kartım Aktive Olmuyor

Papara Lite card aktive edemiyorum. Kart bilgilerini Lite kart kısmına giriyorum ama yanlış ya da geçersiz Papara cart numarası diyor nasıl sorunu çözebilirim iki üç kere denedim ama olmadı uygulamayı sildim yükledim olmadı müşteri hizmetlerini aradım beni buraya yönlendirdi

profile
290
3 gün önce

Papara Sözleşmeli Hesaba Geçemiyorum

Bugün Black Kart elimize geçti. Aktive etmek için bilgileri girelim dedim ancak hata verdi. Sonra barkodla aktive ettim ve başardım ama hesap sözleşmeli hesaba geçmedi, velimin hesabı sözleşmeli hesap. Kendime tıkladığımda öğrenci olarak gözüküyorum çünkü öğrenci olarak seçtim, ancak barkodla tanıml...

profile
1.070
29 Ocak

Papara Online İşlemler İçin Kart Sahibinin Uygun Olmadığını Söylüyor

Papara kartımı yeni aldım ve aktive ettim (elime ulaşalı 24 saat olmadı). Kartın içine para attım ve online alışveriş için kart bilgilerimi girdim ama kart sahibi işlem yapmaya yetkili değil uyarısı aldım sebebi nedir, sorunun çözülmesi için ne yapmam gerek? Bende sorunun cevabını istiyorum.

profile
460
09 Ocak

Papara Kartım Hata Veriyor

Papara kartım ile işlem yapmaya çalıştığımda ATM'ler sürekli "bir hata oluştu" gibi uyarılar veriyor. Kartımı alalı 2 gün oldu ama hala kullanabilmiş değilim. Aktive etmekle ilgili bir sorun olduğunu düşündüm ama bilgilerim kayıtlı lütfen bilgi verin.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .