Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İrem sonuçtan çok memnun

Papara Kart Bilgisi Bulunamadı

268
İrem
İrem 23 Mart 18:26
Çözüldü
İrem'in Teşekkür Mesajı
“Teşekkür ederim”
Papara Kart Bilgisi Bulunamadı

Papara kartımla Bubilet ® ® sitesinden almak istediğim biletimi kart numaramın ilk 5 hanesini yazdıktan sonra gelen ''kredi kartı bilgisi bulunamadı'' hatası yüzünden alamıyorum nedeni neyden kaynaklanıyor olabilir Papara'dan mı yoksa Bubiletten mi yardım eder misiniz.

Papara Logo
Papara 23 Mart 18:28
İrem
İrem 23 Mart 18:48

Teşekkür ederim

Benzer Şikayetler

profile
1.857
09 Ocak

Papara Yapılanlar Sorumluluğumda Değil

26.12.2022 tarihinde üniversite bursu için başvurmuş olduğum şahıslar 08.01.2023 tarihinde+90 **********46 no'dan işletme hesabı dönüş yaptı. Bursu kazandığımı belirterek IBAN 'imi istedi WhatsApp mesajı ile +90 ********88 no'dan işletme hesabına gönderdim. 110 TL gönderip 100 TL istediler. Şahıs te...

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
1.037
17 Ağustos 2022

Papara Black Card Başvurusu Reddedildi

Papara Black kart istedim fakat reddedildi yazıyor neye göre reddedildi eksik olan bir şey mi var ya da neye göre bu kart geliyor. Anlamadım. Bu konu hakkında bilgi almak istiyorum. Uygulamayı indirdik hizmetten yararlanamayacaksak ne anlamı kaldı bu işin

profile
269
2 hafta önce

Papara Hesabıma Para Gelmedi

Papara hesabıma Yapı Kredi'den para yolladım. Ama açıklama kısmını yollarken Papara hesap numarasının yazılması gerektiğini bilmiyordum. İlk defa kullanıyorum, ve para uc gündür hesabıma gelmedi, lütfen yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

profile
178
3 hafta önce

Papara'da İnternet Üzeri Alışveriş Hatası

Papara'dan internet üzeri alışveriş yapamıyorum "işleminiz banka reddi nedeniyle gerçekleştirilemedi " sorunu veriyor sürekli. Gmail'den Papara ekibine yazdım ancak dikkate alınmadı. Sorun dikkate alınıp aynı zamanda çözülürse sevinirim.

Papara'da İnternet Üzeri Alışveriş Hatası
profile
954
01 Mayıs

Papara Para Yollama Ve Gelmemesi

Arkadaşıma Papara'dan para yolladım. Benim Yapı Kredi kartımdan para gitti, onun Papara kartına para gitmedi. 24 saat sonra para iadesi olacak yazıyordu. Para iadesi de olmadı, benim kartıma gelmedi, onun Papara kartına da para gitmedi. Paramız şu an ortada yok.

Papara Para Yollama Ve Gelmemesi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .