Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Kart Aktive Edemiyorum

162
Samet
Samet 21 Mart 18:38

Papara Lite almond kart aktifleştirmeye basıyorum kartınız aktive etmeye uygun değil kartın durumu :iptal edildi yazıyor kartımı aktive edemiyorum ve hesabı onayladım ama Papara kart aktive olmadı diyor lütfen buna bir çözüm bulun kartımı kullanmak istiyorum

Papara Logo
Papara21 Mart 19:39

Benzer Şikayetler

profile
146
30 Ocak

Papara Kartıma Hata Veriyor

Papara kartımı aktive etmek için bilgilerimi girdim. Girdiğim detaylar da hatalı değildi tamamen doğruydu. Kartın son kullanma tarihi de geçmedi ve buna rağmen bana kartın aktif hale getirilmeye uygun bir durumda değildir dedi. Yardım için sizinle iletişime geçmek istiyorum.

profile
220
2 gün önce

Papara Black Kart Onaylama

Papara Black kartımı bir türlü aktive edemiyorum kartın aktif hale getirilmeye uygun değildir. Kartın durumu açık ya da kapalı yazıyor 18 yaş altı kullanıcıyım para gönderme veya çekme yapamıyorum. Bu yüzden lütfen yardımcı olun en kısa zamanda çözülmesini diliyorum.

Papara Black Kart Onaylama
profile
412
2 gün önce

Papara Kartımı Aktive Edemiyorum

Papara Black Kartımı bir türlü aktive edemiyorum. Kartın aktif hale getirilmeye uygun değildir. Kartın durumu açık yazıyor 18 yaş altı kullanıcıyım para gönderme veya çekme yapamıyorum. Bu yüzden lütfen yardımcı olun en kısa zamanda çözülmesi lazım sorunumun

Papara Kartımı Aktive Edemiyorum
profile
183
5 gün önce

Papara Para Transferi Gerçekleştiremiyorum

Papara Black kartım evime geldi. Paketi alıp kartımı aktive ettim ancak iki hafta olmasına rağmen hesabım onaylı hesaptan sözleşmeli hesaba geçmedi. Para transferi gerçekleştiremiyorum ne de başka bir şey yapabiliyorum. Sorunumun çözülmesini istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .