Papara ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Kalitesizlik Diz Boyu!

720görüntüleme
Esra
Esra 29 Ekim 2020 12:24

13 Ekim 2020 tarihinde Black card başvurusu yaptım. Bugün 16. Gün ortada kart yok ve hayatımda yaşadığım en kötü teslimat tecrübesini yaşattılar. Adrese teslim edileceği söylenen kartım için kurye adına bir kadın tarafından aranıp ilçe meydanındaki "Simit Sarayı"na gidip kartımı almam gerektiği söylendi. Tabi şaşırıp Papara kart müşteri hizmetlerini aradım teyit ettirmek için. Kartımın adrese geleceği bu konuyla ilgileneceklerini söylediler. Sonraki gün "bugün (o gün için) adresinizi ziyaret edeceğiz" dendi. Ve akabinde yine Simit Sarayı'na gelmem için farklı zamanlarda -yazım hatalarıyla dolu- kuryeden mesajlar geldi. Aynı zamanda da gün içinde adresime geleceklerine dair sürüyle mesaj! Ve asla gelmeyen kart! Defalarca kendilerine mail atmama rağmen 10 günü geçmedi diye otomatik mesaj attılar. Halbuki en son yazdığımda 15 gün olmuştu. Kurye şirketine de yazdım onlardan hele hiç mail gelmedi. Bu nasıl kurumsallık anlamak mümkün değil.

Papara Logo
Papara29 Ekim 2020 13:35

Değerli Kullanıcımız, Yaşamış olduğunuz durum ile ilgili kurye firmasına aciliyet iletilmiş ve randevulu teslimat yapılması konusunda bilgilendirme yapılmıştır. En kısa sürede kartınızın teslimatı gerçekleştirilecektir. Dilerseniz bu süre içerisinde online harcamalarınızı gerçekleştirebilmeniz için, Papara Card bölümünden ücretsiz olarak Papara Sanal Card'ınız oluşturarak online harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi

3 Yorum

Esra
Esra02 Kasım 2020 11:36
 

Şikayetimin üstünden 3 gün geçti, "bugün gelecek" mesajları gelmeye devam ediyor. Ve kimse yok.

 1
Selma
Selma04 Kasım 2020 20:55
 

Simit sarayına gidip baktın mı neler olup bitiyor diye? Bana da öyle bir mesaj geldi gitmem gerekiyor mu bilmiyorum ama.

 1
Esra
Esra05 Kasım 2020 07:36
 

Şikayet süreci için bile zamanımı aldıkları için kızgınım, bir de onların yerine denetim yapamam maalesef.

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler