Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Papara Hesaptaki Paramı Kullanamıyorum

profile
24 Nisan
555

Papara hesabımdaki bakiyeyi hiçbir şekilde kullanamıyorum. Ne harcama yapabiliyorum ne de çekim yapabiliyorum. Acil çözüm getirilmeli buna sebepsiz yere böyle oldu. Nasıl çözeceğimi de bilmiyorum. Biri yardımcı olabilir mi? Hesaba 2 aydır girmiyordum, ilk girişimde 100 TL yükledim, onu da kullanamadım.

Papara Logo
24 Nisan 23:44

Benzer Şikayetler

Papara Kartımı Aktif Edemiyorum

profile
1 hafta önce
329

Papara kartını gördüm. Uygulamayı yükleyip Black kart sipariş ettim geldi ve kartı elime alıp kartımı aktive etmek istiyorum ama kartın aktif duruma getirilmeye uygun bir durumda değildir. Kartın durumu aktif diye bir uyarı alıyorum lütfen bir çözüm bulunmasını istiyorum.

Papara Kartımı Aktif Edemiyorum
Papara Kartımı Aktif Edemiyorum

Papara Kartımı Tanımlayamıyorum Yardim

profile
2 hafta önce
307

Papara'dan kart aldım her şeyimi tamamladım öğrenci olduğum için veli iznini falan her şeyi tamamladım ama kartı tanımlamam lazım çünkü para yatıramıyorum. Çözülmesini istiyorum. Kartı aktif hale getirmek istediğimde bana hata veriyor diyor ki kartın aktif hale getirilmeye uygun durumda değildir ka...

Papara Hesap Yükseltme Sorunu

profile
15 Ağustos
294

Şu an Papara onaylı hesaptayım. Ücretler ve limitler kısmında yazdığı gibi Papara Black kart sahibi oldum ama hesabım sözleşmeli hesaba yükselmedi. İçeride dokunamadığım bir miktar para var. Onu almak için sözleşmeli hesap olmam lazım. Şartları yerine getiriyorum fakat hala onaylı hesabım. Lütfen be...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Papara Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 54 sn
Benzer Şikayet Yaz