Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Hesap Sözleşmeli Olmuyor

189
Rüzgar
Rüzgar 06 Şubat 02:59

Papara hesabım Velim üzerinden doğrulandı ve Papara Black Card sipariş ettim. Fakat kartı aktif etmeme rağmen hesabım onaylı da kaldı. İnsanlara para göndermem lazım ve limitler düşük o yüzden sözleşmeli hesap olmak istiyorum.

Gelişme
Gelişme

06 Şubat 03:37

Papara'da hesabımın onaylanması için NFC ile velimin kimlik doğrulaması lazımmış fakat velim Papara Card ile doğruladı. Bunun geri dönüşü var mıdır? NFC ile doğrulayabilir miyiz Papara Card ile onaylandıktan sonra. Acil yardıma ihtiyacım var sözleşmeli hesaba geçmem lazım.

Papara Logo
Papara06 Şubat 03:06
Rüzgar
Rüzgar06 Şubat 03:08

Papara Card ile doğruladıysam geri dönüşü yok mudur?

Benzer Şikayetler

profile
463
2 hafta önce

Papara Black Card Para Transferi Sorunu

Papara Black card siparişi verdim. Elime geldi ve kartı aktive ettim. Buna rağmen uygulama içi para göndermek istediğim zaman bana sözleşmeli hesaba geçmem gerektiğini söylüyor. Ne yapmam gerekiyor anlamadım. Black card zaten sözleşmeli hesap olmuyor mu?

profile
1.048
20 Şubat

Papara Hesabımı Sözleşmeli Hesap Yapamıyorum

Yaklaşık bir hafta önce Papara Black Card aldım. Veli onayım var ama ATM'den para çekmek ya da birine para göndermek istediğimde sözleşmeli hesaba geçmelisin diyor. Papara Card tanımlamayı denediğimde kart zaten aktif diye bir uyarı veriyor. Daha önce ATM'den para yatırdım ve kimliğimi onaylattım. N...

Papara Hesabımı Sözleşmeli Hesap Yapamıyorum
profile
1.297
25 Ocak

Papara Sözleşmeli Hesaba Geçemiyorum!

Papara Black Cardım geldi ama kartımı aktive ettiğime rağmen sözleşmeli hesaba geçemiyorum para gönderme çalıştığımda bilgilendirme yazısı geliyor başkalarına para transferinde bulunamıyorum velimin kartı da aktiv ve belim sözleşmeli hesaba geçti ama ben geçemedim hala

Papara Sözleşmeli Hesaba Geçemiyorum!
profile
548
17 Ağustos 2022

Papara Black Card'a Gelmedi Paramı Gönderemiyorum

Papara hesabımdan Black carda başvurdum. Başvurum alındı kart basım aşamasında şu an ve bu kartın gelişini tahmini 15 gün filan diyor uygulama. Bu süre içerisinde para gönderemiyorum.

profile
572
28 Temmuz 2022

Papara Sanal Kartıma Yüklediğim Para Gözükmüyor!

Papara hesabımda kullandığım sanal kartıma bir miktar para gönderdim (kartsız işlemle). Ancak herhangi bir para aktarımı olmadı. Şu anda sanal kartımda para yok. Black Card sipariş etmiştim oda dün içerisinde geldi. Ancak halen param gözükmüyor yani param hesabıma aktarılmadı.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .