Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Hesap Onaylama Sorunu

973
Arda
Arda 27 Ocak 23:12

Tüm bilgilerimi girdim. Sıra canlılık kontrolüne gelmişti ve onu da yapmaya çalıştım fakat her seferinde "kimliğindeki fotoğrafın ile canlılık görüntün eşleşemedi." Hatasını aldım. Kimliğimde fotoğrafta yok. Eski kimlik kullanıyorum. Sorunu nasıl çözeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Yaşım 13

Papara Logo
Papara27 Ocak 23:29

Benzer Şikayetler

profile
567
2 hafta önce

Papara Hesap Onaylama Problemi

Papara hesabımı onaylarken T. C. Kısmında sıkıntı yaşıyorum ne yapabilirim. Yardim edebilecek var mi farklı cihazdan denedim olmadı yeni hesap açtım olmadı Papara desteğe başvurdum olumlu sonuç alamadım bu sorunumu nasıl çözüme kavuştururum. Yardim edebilir misiniz?

Papara Hesap Onaylama Problemi
profile
799
2 hafta önce

Papara Telefon NFC Kimlik Okumuyor

Telefonum NFC kimlik okumuyor birkaç kez denedim olmuyor bayağı sorun yaşıyorum bunun düzeltilmesini çok istiyorum bayağıdır deniyorum bir türlü hesabımı onaylayamadım lütfen bu sorun çözülsün ve hesabım onaylanmasını istiyorum lütfen lütfen rica ediyorum.

profile
597
2 hafta önce

Papara Hesap Onaylama Problemi

Papara Rose Cart almak istiyorum. Bunun için hesap onaylaması gerek Olduğu söyleniyor fakat henüz 16 yaşında olduğum ve dolayısıyla reşit olmadığım için kimliğimde bir fotoğraf bulunmuyor. Bu yüzden hesabımı onaylayamıyorum. Umarım buna en kısa sürede bir çözüm getirilir geri dönüşünüzü bekliyorum.

profile
705
17 Şubat

13 Yaşımı Doldurdum Ancak Papara'da Hesabım Onaylanmıyor

Papara'da kimliğimde fotoğraf olmadığı yüzünden hesabım onaylanmıyor, çünkü kimliğimdeki fotoğrafı istiyorlar ancak ben 15 yaşına gelmediğim için kimliğimde fotoğraf yok (13 yaşını doldurdum) sorunumun Papara tarafından çözülmesini arz ediyorum. Sevgilerle

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .