Papara ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Hesap Onaylama Hatası

766görüntüleme
Ata
Ata 6 gün önce

İşlem yapabilmek için hesabı onaylamak gerekiyor. Sözde kolayca internet üzerinden açılabilen bir şey ancak hesabı onaylarken hata veriyor. Destek numarasını arıyorum, destek mailine yüzünüz ve kimliğinizin gözüktüğü fotoğraf ve ikametgah belgesi yollayın maile diyor. Yolluyorum. Dönüş yok. Tekrar numarayı aradığımda ise dakikalarca şarkı dinlettiler. 3 kişi falan çalışıyor herhalde. Acilen işimi halletmem gerekiyor. Sözde kolayca açılabilen bir şey. Buraya gelip bir daha mail atın tarzı şeyler yazmayın lütfen beni uğraştırmadan problemimi çözün. Adım Ata Güven.

Gelişme
Gelişme

5 gün önce

Bu şikayeti yazarken aynı zamanda müşteri temsilcisinin cevap vermesini bekliyorum, hem de koydukları müzikle kulaklarıma işkence ederek! Kimlik bilgilerimi doğru girmem rağmen anlam veremediğim bir şekilde onaylanmayan hesabım için destek numarasını aradım bana birkaç belge ile birlikte [email protected] adresine mail atmamı söylediler. Söylediklerini yaptım ama hala hesabım onaylanmadığı için kullanamıyorum. Sadece Papara ile ödeme kabul eden bir yere ödeme yapmam gerekiyor ama hesabımın onaylanmaması yüzünden ödemem gereken miktar gittikçe artıyor ve bunun hesabını ben ödeyeceğim, Papara değil! Hemen hesabımı onaylamanızı talep ediyorum. Destek numaranız müzik dinlemek için sanırım. Müzik dinlemek istesem Spotify'ı kullanırım. Daha önceki günlerdeki gibi 10-15 dakika arası bekledikten sonra telefonu kapatmak zorunda kalıyorum şu anda. Acilen yüzde yüz sizin tarafınızdan kaynaklanan bu problemi çözmelisiniz.

6 gün önce

Hesabımı onaylayamadığım için "para kaybediyorum". Kimlik bilgilerim net olarak gözükmüyor dediniz, bir daha yolladım. Eklediğim fotoğrafta da görüldüğü gibi bu siteye şikayetimi yazınca 1 dakika sonra dönüş yapılıyor. İstediklerini yolladıktan sonra ipleyen yok. Sanki dolandırıcıyız veya suç işlemek için kullanacağız. Bilgilerimi doğru girmeme rağmen neden onaylamada hata olur ki? Güya basitçe hesap açılabiliyor. Kanser ettiler dünden beri. Metal kart çıkarmakla uğraşacağınıza önce destek bölümünüze yatırım yapın, daha hızlı bir hale getirin. Ancak buraya yazınca bir dönüş oluyor, o da markaları kötü gözükmesin diye.

Papara Logo
Papara6 gün önce

Değerli Kullanıcımız, Konuyla ilgili tarafınıza mail ile detaylı olarak bilgilendirme yapılmıştır. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla Papara Destek Ekibi

Ata
Ata6 gün önce

İstediklerinizi yolladım dönüş bekliyorum sizden

Ata
Ata6 gün önce

Nedense buraya yazınca direkt dönüş yapıyorsunuz ama daha sonra umrunuzda değil. İnternet ortamında bir sürü kişi görebildiği için göstermelik yazıyorsunuz anladığım kadarıyla. İstediklerinizi attım hala problem çözülmedi. Boşuna acil demedim, sizin yavaşlığınızdan her dakika kaybediyorum. Gecenin bu saatinde müşteri hizmetlerini arayıp çirkin müziği dinlemek istemediğim için aramıyorum. Acilen hesabımı onaylamalısınız.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler