Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mine sonuçtan çok memnun

Papara Hesap Bakiyesi Sıfır Görünüyor

1.459
Mine
Mine 01 Mart 18:57
Çözüldü
Mine'nin Teşekkür Mesajı
“Kısa sürede çözüldü Teşekkürler”

Papara hesabımdan banka hesabına parayı çekmeye izin vermiyor bakiye ekranda 70 aktarma ekranına geldiğim zaman lem yapmak isterken sıfır gösteriyor. Problemin ne kadar süreceğini bilmek istiyorum. Zistemle alakalı bir problem sanıyorum konuyla ilgili yardım lütfen

Papara Logo
Papara01 Mart 19:02
Mine
Mine05 Mart 12:06

Çözüldü teşekkürler

Mine
Mine13 Nisan 11:17

Kısa sürede çözüldü Teşekkürler

Benzer Şikayetler

profile
321
6 gün önce

Papara Black Card Sözleşme Sorunu

Merhaba, ben yakın zamanda bir Papara Black kart sipariş verdim ve başarıyla teslim aldım. Ancak, hala sözleşmem elimde olmadığı için para çekemiyor ve gönderemiyorum. Hesabım onaylı olmasına rağmen, sözleşme imzalanmadı ve ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Papara Black Card Sözleşme Sorunu
profile
418
1 hafta önce

Papara Sözleşmeli Kartımı Aktif Değil

Papara Black kartım olmasına rağmen hala onaylı hesap olarak gözüküyorum bir çok kez kartla alışveriş yaptım para yatırma gibi işlemler oluyor fakat para çekmeyi denediğimde olmadı bu konuyla ilgili sorunu çözerseniz çok müteşekkir olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

profile
788
2 hafta önce

Hepsijet Kurye Kartı Üst Komşuma Bırakmış

Papara kartımı sipariş ettim. Fakat kurye kartı üst komşuma bırakmış ve bana sözleşme vermedi. Bu yüzden hesabım sözleşmeli hesap değil ve bu yüzden ATM den para çekemiyorum veya birine para gönderemiyorum. Bunun bir çözüm yolu falan yok mu? Kuryeyi tekrardan kendi adresime gönderme şansım yok mu?

profile
410
2 hafta önce

Papara Kartımla Kimseye Para Gönderemiyorum Kartım Aktivite Olmuyor

Papara kartımdan bir arkadaşıma para göndermesi yapacağım zaman Papara card işte veya tanımla diyor. Tanımla diyorum bilgilerimi giriyorum bana kart tanımlanamadı kartın durumu açık diye bir uyarı veriyor. Kartımı kapalı duruma getirip de deniyorum bu seferde kart kapalı hatası veriyor ve para çekem...

Papara Kartımla Kimseye Para Gönderemiyorum Kartım Aktivite Olmuyor
Papara Kartımla Kimseye Para Gönderemiyorum Kartım Aktivite Olmuyor
profile
157
2 hafta önce

Papara Hesabımda Para Olmadığı Halde Para Çekilmiş

Papara hesabım üzerinden para çekilmiş. F** N**A**diye bir kişi çekmiş 49 TL olarak ancak hesabımda para olmadığından bu para hesabımdan çıkmış olarak gösteriliyor. Müşteri hizmetlerini aradım bu konuda oradan yönlendiriliyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .