Toplam çözüm sayısı
..
Papara ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Deniz'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 3

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Papara Hesabınıza Para Koyacaklar Dikkat.

2.482görüntüleme
Deniz
Deniz 27 Ocak 14:37

Merhabalar, Reklam üzerinden dikkatimi çekip elektronik ödeme ve para hizmetlerini deneme amaçlı bir hesap açıp ve düşük tutarda bir para yükledim. Fakat hesaba para koyarken hata almadığım Papara hesabım nedense ödeme ve para çekme işlemimde hesabınız onaylanmamıştır hatası verdi. Olağan şeyler bu tür şeyler olabilir düşüncesi ile müşteri temsilcisinin talep ettiği kimliğim ile beraber fotoğraf ve e devlet ® üzerinden ikamet belgemin d*****@papara.com.tr ' e mail gönderdim. Fakat günlerdir destek maillerine geri dönüş alamama ve 0850******340 numaralı müşteri hizmetleri görüşmelerimde hep aynı cevabı aldığım "hesabınız onaylanma aşamasında " bilgilendirmesine istinaden sizleri de bilgilendirmek istedim. Paranızı emanet etmemenizi öneririm. ( Onaylanma aşamasının en fazla 24 saat olduğunu ilettiler. Bu süreden fazlasını bekledim.)

Papara Logo
Papara27 Ocak 15:44

Değerli Kullanıcımız, Konuyla ilgili tarafınıza mail ile detaylı olarak bilgilendirme yapılmıştır. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla Papara Destek Ekibi

Deniz
Deniz27 Ocak 15:53

1 haftalık onay serüveninde şikayetvar.com 'a teşekkürler. Sayenizde Papara'dan hiç olmadığı kadar hızlı bir dönüş ile hesabım onaylandı.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Miray
Miray27 Ocak 16:39
 

Aynı problemle karşılaştım boşuna beklemeyin 6 gündür geri dönüş bekliyorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler