16 Mart
#11725007

Papara Hesabından Paranın Bir Türlü Çıkamaması!

İşlemimi hallettikten sonra bir daha asla kullanmayacağım uygulamadır kendisi. Hafta sonları bankalar arası havaleyi halletmek için kullanmaya başlamıştım. Papara hesabına para yatırırken anında işlemi onaylıyorlar fakat Papara hesabından banka hesabıma para çıkışları nedense bir türlü onaylanmıyor. 2. Saatin içine girdi hala onaylanacak. Bilseydim böyle bir gecikmenin olacağını çıkar gider ATM'den hallederdim. Bir şeyi de şu ülkede düzgün yapsınlar. Ama nerede. Telefonla arıyorum daha çalmadan hat düşüyor. Telefon hatları da kapalı.

Ömer Ömer 1.456 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ömer16 Mart

    Bunların parayı bu kadar geç yatırmasının tek bir sebebi var. Bankalarla aralarında olan teknik sorun falan hikaye. Bunlar parayı günlük faizde işletiyorlar diye düşünüyorum. Başka mantıklı bir açıklaması olamaz. İşlem başı 1 TL kesmiyor demek ki bunları.

  • Ömer16 Mart

    Böyle bir otomatik cevap olamaz. Gerçekten böyle bir saçmalık olamaz. 7 saat bekleyen adama da aynı otomatik mesaj geliyor bana da aynı otomatik mesaj geliyor. Sorunumu çözmem için vermiş olduğunuz telefon numarasını kapatmışsınız, ulaşamıyorum! Hat daha çalmadan düşüyor. Mail atsam kim bilir kaç hafta sonra döneceksiniz.! Bir daha asla ne kendim kullanırım ne de çevremdekilere kullandırırım. Rezalet, iğrenç ve sinir bozucu bir uygulama.

  • Papara Temsilcisi16 Mart

    Değerli kullanıcımız, Otomatik çalışan çekim işlemlerimiz bankayla aramızda olan teknik bir sorun yüzünden gecikmeli olarak hesaplara yansımaktadır. Kısa bir süre içinde para çekim işleminiz banka hesabınızda olacaktır. Ekiplerimiz konunun çözümü için çalışmaktadır. Yaşanan aksaklık için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. Sorularınızın olması durumunda [email protected] adresinden mail atabilirsiniz veya 0850 0340 0340 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler