15 Eylül
#12608813

Papara Hesabımda Param Var Ama Girişim Engellenmiş

Papara hesabıma giremiyorum hesabımda tüm param ama giremiyorum kaç gündür mail atıyorum telefonla ulaşmak mümkün değil zaten çok sıra var yarın ödemem var paramı çekmem gerekli fakat hesabım geçici olarak askıya alınmış kaç gün oldu sorunu çözemedim hesabımı kapatacaksanız anlarım ama bütün param hesapta iken hesabıma girişimi engellemenizi anlayamıyorum yarın sabahtan ödeme yapmam gerekli lütfen yardımcı olur musunuz hızlandırmanızı rica ediyorum işlemlerimi.

Şerefcan Şerefcan 650 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Şerefcan'ın Teşekkür Mesajı16 Eylül

    Sorunum çözüldü teşekkür ederim

  • Şerefcan15 Eylül

    Tamam incelenmesinde bir sorun yok fakat yarın ödeme yapmam gerekli başka bşyerden bulup ödeyebileceğim bir bakiye değil bu yüzden sıkıştım lütfen bir an önce hesabımı açın paramı çektikten sonra incelemenize devam edersiniz. Teşekkür ederim bekliyorum

  • Papara Temsilcisi15 Eylül

    Değerli Kullanıcımız, 5549 Sayılı Kanun 19/A maddesinde yer verilen yükümlülüklerimiz kapsamında hesabınızda geçici bir inceleme yapmamız gerekmektedir. İncelemelerimiz ortalama 15 gün sürebilmekte olup, sonucu hakkında tarafınız bilgilendirilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler