Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Hesabıma Para Düşmedi

206
Eslemnaz
Eslemnaz 08 Mart 17:40

Elvankent Halkbank ®'a ATM'sinden Papara kartıma 250 TL para yatırdım ama 1 saati geçti hala hesabıma düşmedi müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum lütfen yardımcı olur musunuz acaba yoğunluktan dolayı mı düşmedi müşteri hizmetleri de çalmadan kapanıyor ulaşamadık bir türlü bakiye sorgulama da yaptırdım ama yok düşmemiş.

Papara Logo
Papara08 Mart 17:47

Benzer Şikayetler

profile
-
3 saat önce

Papara Para Gönderme Sorunu

Hayırlı akşamlar, Halkbank'dan fast ile para gönderiyorum açıklamaya Papara Numaramı yazıyorum ama Halkbank hesabıma geri gönderiliyor bunun düzeltilmesi lazım hesabıma para göndereceğim gönderemiyorum. Lütfen bunu acil düzeltin para gönderimi yapacağım yapamıyorum

profile
746
1 hafta önce

Papara Card Para Çekemiyorum

Papara Numaram :1833221190 Bugün Akbank ATM'sine gittim para çekmeyi denedim fakat çekemedim bankanız onay vermiyor diyordu sonra Halkbank ATM'sine gittim orada da paramı çekemedim neden çekemiyorum bilmiyorum. Papara uygulamasından bildirim geliyor. Papara card hesabın ATM'den para çekmeye kapalıdı...

Papara Card Para Çekemiyorum
profile
890
2 hafta önce

Papara Hesaba Para Aktarma

Papara hesabıma Halkbank hesabından 1500 TL aktarma yaptım, ancak hesabıma geçmedi. Dekont elimde mevcut. Müşteri hizmetleriyle iletişim kuramıyorum, telefonları direk meşgul çalıyor. Konunun çözümü için yardımcı olursanız memnun kalırım. Teşekkür ederim.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile
Naz
172
2 hafta önce

Banka Hesabımdan Attığım Para Papara'ya Geçmedi

Halkbank hesabımdan fast ile Papara hesabıma gönderdiğim para yarım saattir geçmedi. Normalde 2 dakikadan fazla sürmüyordu. 0850 340 0 340 müşteri temsilcisini aradığımızda açılmadan direkt kapanıyor genel müdürlüğüne de ulaşamadım acilen bir bilgilendirme istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .