Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Papara Hesabım Kapatılsın

profile
23 Ocak
3.008

23.01.2023 tarihinde burs adı altında Zorlu Holding ® tarafından WhatsApp ® ® üzerinden tarafıma ulaşıldı burs başvurusu için bir form doldurmam istendi. Formda t. C. Numaram IBAN numaram telefon numaram gibi bilgiler istendi ve IBAN'ın tarafıma ait olduğunu onaylamak için bir adrese para yollamam istendi ve bana bir IBAN numarası ve açıklama kısmına yazmam için bir numara verildi bu numaraya 100 TL para yatırdım. Daha sonra bana Papara hesabı açtırdılar ve şu an tüm kimlik bilgilerim ellerinde ve ben hesaba e-posta şifre ve numara farklı olduğundan giremiyorum.

23.01.2023 tarihinden itibaren ıslak imzam olmadan adıma yapılacak hiçbir resmi işlemi, başvuruyu, adına açılacak hiçbir hesabı, kredi başvurusunu, para transferini, alım satım işlemlerini kabul etmiyorum. Onayım yoktur. Sorumlusu Papara elektronik anonim şirketidir. Bu tür işlere adımı karıştırarak insanlara sıkıntı yaşatan Papara elektronik para anonim şirketinden şikayetçiyim. Yetkili mercilere duyurumdur. Hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum. Benim adıma bulunan hesabın kapatılmasını rica ediyorum. Hesap kapatılsın.

Papara Logo
23 Ocak 20:15

Benzer Şikayetler

Flash Call Center Papara Hesabı

profile
1 gün önce
312

Flash call center çağrı merkezi adı altında iş başvurusu yaptım internetten. 25.09.2023 tarihinde bir cep numarası üzerinden iş başvurusu onaylandı. İşe alındınız hesap kontrolü için 105 TL para gönderdiler ve bana IBAN atarak tekrar parayı göndermemi istediler ve nedenini sorduğumda Sahte başvurula...

Papara Alkus Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Ya

profile
1 gün önce
223

Alkus çağrı merkezi adı altında iş başvurusu yaptım internetten. 22.09.2023'te bir cep numarası üzerinden iş başvurusu onaylandı. İşe alındınız hesap kontrolü için 105 TL para gönderdiler ve bana IBAN atarak tekrar parayı göndermemi istediler 103 TL olarak göndermemi istediler ve nedenini sorduğumda...

Papara Alkus Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Ya
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Hejar

Hesabını ilk ne zaman kapattırdın herhangi bir şey oldu mu ya da neler olabilir

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Papara Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 11 dk 2 sn
Benzer Şikayet Yaz