Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Hesabım Askıya Alınmış

326
Eslem
Eslem 31 Mart 18:24

Papara hesabımı hiç kullanmadığım halde hesabım askıya alınmış. Zamanında Black card sipariş etmiştim ve elime asla ulaşmamıştı. Bu kartları ne yapıyorlar, merak ediyorum. Haksız yere hesabım askıya alındı. Açmaları için gerekli tüm belgeleri fotoğrafları yolladım. Hal bir tık yok. Bir an önce sorunumun çözülmesini rica ediyorum.

Papara Logo
Papara31 Mart 18:55

Benzer Şikayetler

profile
197
2 gün önce

Papara Kartımla ATM'den Para Çekemiyorum

Papara Black card sahibiyim. Fakat bugün para çekmeye gittiğimde hesabınız işleme kapalıdır ve hesap türünüz Onaylıdır diyor. Düzeltmeye çalıştığımda ise yeni card isteyin diyor. Bu duruma Yardımcı olursanız sevinirim. Şu an sadece para yatırabiliyorum ve sanal kart işlemlerimi yapabiliyorum. Kartı ...

Papara Kartımla ATM'den Para Çekemiyorum
profile
227
1 hafta önce

Papara Black Card Kartı Aktif Hale Getirilemiyor

Kart aktif hale getirmeye uygun değildir. Kartın durumu: Açık başka bir Papara'lıya para gönderemiyorum ve gerçekten canımı sıkmaya başladı. Bu durum lütfen en kısa zamanda çözümünü bulmanızı istiyorum. Kartı aldığım günden beri 570 TL civarında para harcadım ama para gönderemiyorum.

Papara Black Card Kartı Aktif Hale Getirilemiyor
profile
Efe
604
09 Nisan

Papara Black Card İm Sözleşmeli Hesap Olmuyor.

Papara Black Card aldım, kartı tanımladım ancak hala sözleşmeli hesaba geçmedim. Para çekmeyi denediğim zaman çekemiyorum, para transferi yapamıyorum. Kartı tekrar tanımlamaya çalışıyorum ancak zaten aktif diyor. Hesapta da gözüküyor ama sözleşmeli hesap olmuyor. Aynısı bende de oluyor

profile
218
06 Nisan

Papara Sözleşmeli Hesap Yapamıyorum

Papara Black Card aldım, kartı tanımladım ancak hala sözleşmeli hesaba geçmedim. Para çekmeyi denediğim zaman çekemiyorum, para transferi yapamıyorum. Kartı tekrar tanımlamaya çalışıyorum ama zaten aktif diyor. Hesapta da gözüküyor ama sözleşmeli hesap olmuyor.

profile
Uns
544
05 Nisan

Papara Sözleşmeli Hesaba Geçmiyor!

Papara Black Card aldım, kartı tanımladım ancak hala sözleşmeli hesaba geçmedim. Para çekmeyi denediğim zaman çekemiyorum, para transferi yapamıyorum. Kartı tekrar tanımlamaya çalışıyorum ancak zaten aktif diyor. Hesapta da gözüküyor ama sözleşmeli hesap olmuyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .