Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Hesaba Gelen Paradan İşlem Ücreti

622
Mert
Mert 06 Şubat 12:46

Papara firması uygulamada 10. Ödemde gönderdiği bildirimi öne sürerek tarafıma gelen 5500 TL lik paradan işlem ücreti olarak 196 TL ücret kesiyor bu tamamen akıl dışı uygulama müşteri hizmetlerinde aynı şeyleri söyleyerek herhangi geri iade ya da müşteri mağduriyetini gidermiyor. Kurumsallık 196 TL ile kazanılmıyor.

Papara Logo
Papara06 Şubat 13:11
Mert
Mert06 Şubat 23:11

Verdiğiniz cevap yazılı ve ezber olduğu için bir çözüm yolu bulma taraftarı olmadığınız çok açık ve net görülüyor. Ufacık yazı ile yazdığınız metinler ya da tarafıma gönderilen bildirimlere sığınarak mantıksız ücret kesintinizi doğru kılmıyor. Herkes görsün en azından çözüm odaklı bir anlayışınızın olmadığını ve hiçbir birey kendisine ay içinde gönderilen paranın adetini saymaz ve göndericide bunu bilemez mantık dışı uygulamalarınızı meşru kılmaz.

Benzer Şikayetler

profile
Can
454
3 hafta önce

Papara E-PİNİM Halen Gelemedi

1 gün önce 8500 vp aldım hala gelemedi. Gerçekten çok mağdur kaldım. Bu durumda müşteri hizmetlerine yazıyorum kimse bakmıyor arıyorum kimse cevap vermiyor yani o kadar kötü bir sistemki çok kötü bir mağduriyet içindeyim lütfen dönüş sağlanmasını rica ediyorum

Papara E-PİNİM Halen Gelemedi
Papara E-PİNİM Halen Gelemedi
profile
688
3 hafta önce

Papara Yanıltıyor

Papara yanıltanlara kucak açıyor. Cihazıma nasıl geldiği belli olmayan bir bildirim ile Papara bildirimi geliyor ve hesabımdan 1500 TL gidiyor. Müşteri hizmetleri ise Papara'dan gönderilenin geri alınamayacağını söylüyor.

profile
3.365
27 Eylül 2022

Papara Card Yatırdığım Para Hesabımda Görünmüyor!

26/09/2022 tarihinde 17.50 civarı Yapı Kredi Bankası Heykel Şubesi ATM sinden Papara kartıma yatırdığım para (500 TL) hesabıma yatmadı. Papara card müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşme neticesinde 24 saat içinde bana bilgi verileceği söylendi. Bu konuyla alakalı en kısa sürede çözüm bekliyorum.

profile
2.765
28 Temmuz 2022

Papara'da Gönderilen Paranın Kesintisi

Papara'yı yeni kullanıyorum ve eşime para yolladım ve onun limitinin dolduğunu bilmiyordum gönderdiğim 5000 TL'den 170 Tl kesildi bu nasıl bir sistem bana hiçbir bildirim gelmedi benim borcum olan birini bu şekilde göndersem paranın kesilip kesilmeyeceğini nereden bilebilirim müşteri hizmetleri yard...

Papara'da Gönderilen Paranın Kesintisi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .