sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Papara Hala Kartım Ortaklıkta Yok

Ecrin Ecrin23 Ekim 23:19

Ama cidden yeter. Acil bir siparişim var ve kartımın gelmesini bekliyorum  sipariş vermek için.  sadece ben değil birçok arkadaşımın hâlâ Papara kartı gelmemiş benimkinin direk gelmesini talep ediyorum bu kadar önemli bir şeyi hafife alıp ne yapmaya çalışıyorsunuz. Adı üstünde kredi kartı banka kartı kart yani ciddi bir şey bu.

Gerçekten bankaya gitseydim alsaydım ben bu kadar beklemeyecektim. Lütfen bu sorunun çözülmesini istiyorum. Hangi kargo şirketi ise çabuk getirsin bana kartı artık canıma tak etti. Ben sipariş edeceğim yeri oyalıyorum yollayacağım benim hemen ürün almam gerekiyor. Okula gidiyorum benim malzemeleri almam gerekiyor. Derhal kartım bana gelsin lütfen.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Papara Logo Papara 23 Ekim 23:47

Değerli Kullanıcımız, Papara Black Card'ın basım işlemlerinin tamamlanıp, kuryeye verildikten sonraki teslim süresi 10 iş günüdür. Kartınızın teslim süresi henüz geçmemiş olup en kısa sürede tarafınıza ulaştırılacaktır. Kartınız belirtilen süre içerisinde teslim edilmezse bize 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler