Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Facebook Para Çekti!

166
Efehan
Efehan 07 Şubat 10:23
Papara Facebook Para Çekti!

Sabah uyandığımda Papara kartımdan mesaj geldiğini fark ettim bir de baktım Facebook ® gece vakti hesabımdan reklam vermedim bir şey yapmadım kart bilgilerim kayıtlı değil para çekmiş. Bu nedir neyin nesidir bilmiyorum yasak işlemlere de başvuru yapacağım böyle bir durum söz konusu dahi olamaz.

Papara Logo
Papara07 Şubat 10:51

Benzer Şikayetler

profile
142
1 hafta önce

Papara Para Çekme Problemi

2 gündür paramın yatması bekliyorum. Ne mesaj atıyorsunuz, ne e posta atıyorsunuz. Yetkililere sesleniyorum Papara ile çekim yapmak bu kadar mı zor olur? Lütfen bu yorumu okuyun. İade istemiyorum bir defa iade etmişsiniz sormadan. Kullanıcı adım: V**h**.

profile
149
1 hafta önce

Papara Para Çekimi Yapamıyorum

Papara kartım ile veli onayı aldım ama kartım ile para çekme yapamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım reşit olmadığım için para çekimi yapamadığım söylendi. Anlayamadım 13 yaş kullanabilir deniyor 16 yaşındayım yardımcı olur musunuz kartımdan işlem yapamıyorum.

profile
527
1 hafta önce
profile
Ahmet'in Teşekkür Mesajı
  • 1 hafta önce

“Hemen Yardımcı Oldular 3 Gün İçinde Paramı İade Ettiler.teşekkürler”

Papara Steam Satın Almada 2 Kez Para Çekme Ve Oyunun Kütüphaneye Gelmemesi

Steam mobil uygulamasından oyun aldım oyunun parasını 2 kez çekti ve oyun kütüphanemde ve alış satışlarımda gözükmüyor boş yere 45 TL m gitti oyun da ...

  • profile
1 Destekçi
profile
290
2 hafta önce

Papara Card Kendiliğinden Para Çekilme Sorunu

Papara Black kartımdan para çekilmeye çalışıyor. Yaklaşık bir aydır internet harcamalarını kapatıyorum, ancak rahatlıyorum. Abonelik kısmında bir şey gözükmüyor, çok çözüm aradım ama bir şey bulmuş değilim. Bir yere girmiştim hesabımı sanki hatırlıyorum ama girdiğim yeri hatırlayamıyorum. İlgilenebi...

profile
Ata
788
2 hafta önce

Papara Kartım Sözleşmeli Olmuyor

Papara'dan aldığım Papara Black card im veli izinli olmasına rağmen onaylı hesaptan sözleşmeli hesaba geçmiyor. Ve Papara müşteri hizmetlerini aradım ama yardımcı olmadılar. Bu yüzden para yatırma ve para çekme konusunda ATM lerde sıkıntı yaşıyorum lütfen yardımcı olur musunuz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .