16 Kasım 2017

Papara Elektronik 5 Saatte Bir Havale Sitemlerinde Nasıl Gözükmez?

Ben böyle bir firma görmedim. Saat 10.20'de yaptığım havale saat oldu 15:00 halen sistemlerinde gözükmesini bekliyorum. 5 saatte bir havale sitemlerinde nasıl gözükmez? Kesinlikle güvenilir bir firma değil. Bu saatten sonra yapacağınız hiçbir işlem benim mağduriyetimi gidermez. Müşteri temsilcisine ulaşmanız bile 45 dakika sürüyor. Düşünün nasıl bir ciddiyetsiz firma? Kaç kişi çalışıyor firmada acaba diye sorguluyor insan.

Ali 504 Okunma

Cevaplar

  • Ali16 Kasım 2017

    Nasıl bir firma T.C. kimlik numarasını yetersiz görüp Papara numarası olmadığı için işlemi kabul etmez. Koskoca T.C. kimlik no. var isim soyisim var. Sisteminiz çökmeye mahküm. İnsanların parasını 24 saat hesabınızda tutmaya da hakkınız yok. Saat şu anda 19:00 yani size parayı transfer etmemin üzerinden 9 saat geçti. Madem bir hata olduğunu söylüyorsunuz. Geri iadesini yapınız. Onu da yapmayıp kendi hesabınızda tutuyorsunuz.

  • Papara Temsilcisi16 Kasım 2017

    Merhaba Ali Bey, Yapmış olduğunuz işlemde Banka açıklamasına papara numaranızı yazmadığınızdan dolayı iade işleminizin gerçekleştiği gözükmektedir. Önemli Bilgilendirme! QNB Finansbank ve Türkiye Ekonomi Bankasından işlem yapan kullanıcılarımız, Banka iban bilgisi göstermediğinden dolayı iade işleminizin sağlanabilmesi için lütfen [email protected] mail adresine sisteme kayıtlı mail adresinizden aşağıda sizden istenen bilgileri yazarak mail atınız. İade işlemleri gün içerisinde sağlanacaktır. İşlem Yapılan Banka: İşlem Tutarı: Banka Hesap Sahibi Ad-Soyad: Banka İban Bilgisi: Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön