Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Denizbank Parama El Koydu

836
Habib
Habib 15 Mart 10:13

Denizbank ATM den Papara kartımdan 500 TL tutarında bir para çekme işlemi gerçekleştirirken Denizbank ® parama el koydu dedi ve paramı çekemedim kartı iade etti fakat Denizbank paramı vermedi bu durumu düzeltmenizi istiyorum. Banka içindekiler de bana yardımcı olmadı numara alın dedin numaram gelince bir şey yapamayız dediler.

Papara Logo
Papara15 Mart 10:18
Habib
Habib15 Mart 10:31

Bana acil bugün lazım 4 iş günü dediler çok fazla burada hatalı ATM mi Papara mı bilmiyorum ama paramın yatmasını istiyorum

Benzer Şikayetler

profile
256
4 gün önce

Papara Kartıma Para Yatıramıyorum

Kartıma yaklaşık 1 aydır para yatıramıyorum. Para yatırma bölümüne bastığımda işleminizi gerçekleştiremiyoruz uyarısı veriyor. Farklı ATM'lerden birçok kez denedim farklı bankaları da denedim ancak hep aynı sorun... Kartımı kullanamıyorum umarım çözülür.

Papara Kartıma Para Yatıramıyorum
profile
484
4 hafta önce

Papara Kartımı Banka Kabul Etmiyor

Papara kartımı bugün aldım. Bütün ATM'lerde denedim, hepsinde bankanız bu kartı kabul etmiyor diyor. Ne yapabilirim? Ayrıca para yatıramıyorum. Bu sorunumun nedeni nedir? Sadece Akbank için mi? Eğer Akbank içinse onda denedim kabul etmiyor diyor. Ne yapacağım?

profile
Sun
1.048
23 Nisan

ATM Papara'ya Para Yatırırken Parayı Yuttu

Akbank ATM'sinden Papara kartıma 1000 lira yatırmaya çalışırken ATM paramı korumaya aldığını söyledi ve paramı yuttu sanırım, param şu an yok yani. Ne yapabileceğimi söyleyin lütfen. Az miktar olsa umursamazdım ama gerçekten acil bir durumdayım ne yapabileceğimi de bilmiyorum.

profile
1.306
23 Nisan

Papara, 100 Lira Gönderin Veya Papara Kart İsteyin

Papara'ma hem banka hem de ATM üzerinden 100 lira üstü bir miktar para gönderdim ama hala para transferi vesaire yapmaya çalışırken 100 lira gönder veya Papara kart iste sorunu veriyor. Hesabım onaylı bir hesap bu işlemleri yapabilmek için ne yapmam gerekiyor?

profile
594
17 Nisan

Papara Kartım ATM De İşlem Basarisiz Hatası

Papara Kartımla Akbank ATM'sine kartımı koyuyorum fakat işlem başarısız hatası alıyorum. Kartım yeni geldi ve kullanıma açık fakat sebebini bilmiyorum... 2-3 ATM gezdim fakat hepsi aynı hatayı verdi. Lütfen yardım edin, ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Papara yetkilileri yardım edin.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .