Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Cemre Vakfının İzinsiz Hesaplar Açması

1.000
Sinem
Sinem 21 Mart 19:17

21.03.2023'de cemre vakfı ® diye bir sayfadan burs başvurusu yaptım. T. C. Kimlik numaramı verdim. Belirttiğim hesapta eğer hakkımda yasa dışı işlemler vesaire yapılırsa sorumlusu ben değilim. Sorumluluk kabul etmiyorum.

Adıma açılacak herhangi bir hesap kartı, kredi hesabı, Papara ® hesabı veya tapu arsa, iş yeri çek senet ve yasa dışı herhangi bir işlemden tarafım sorumlu değildir. Başıma gelebilecek sıkıntılar için kendimi güvene alabilmek amacıyla bu şikayet dilekçesini açmaktayım.

Vermiş olduğum bilgileri kullanarak yapılacak olan banka hesabı banka kredisi abonelik adıma açılmış şirket veya yapılacak yasadışı herhangi bir işlem kimlik bilgim, onayım, ıslak imzam olmadan yapılmış veya yapılacak olan herhangi bir işlemden yasal olarak hiçbir sorumluluk kabul etmediğimi belirtmek isterim.

Bu sayfadaki şikayetimle resmi olarak bilgilendirmiş bulunuyorum. Gereğinin ilgili kurumlarca yapılmasını arz ve rica ederim.

Papara Logo
Papara21 Mart 19:28

Benzer Şikayetler

profile
650
03 Nisan

Papara Kart İptal Ve Ücreti

Papara'da hesap açtım ve hesabı onayladım. ATM kartı talep ettim ve hesaba para yatırdım. Havale/EFT yapmak istediğimde, bilgilendirme ekranında işlem yapabilmek için ya ATM kartı talebinde bulunmam ya da hesaba para yatırmam gerektiği yazıyordu. Hesabımda para vardı ve ATM kartı da talep etmiştim. ...

Papara Kart İptal Ve Ücreti
Papara Kart İptal Ve Ücreti
profile
281
1 hafta önce

Papara Sözleşmeli Hesaba Geçemiyorum

Papara hesabı açtım velimden onayladım ancak para yatıramıyorum da çekemiyorum da 18 yaşından küçük olduğum için falan ama 18 yaşından küçük olan arkadaşlarım para atabiliyor da çekebiliyor da. Belki sözleşmeli hesap olur diye Black kart sipariş ettim hesaba kaydettim ATM'de kullanmak istedim kartı ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Rukiye
Rukiye
 

Son durum nedir acaba aradılar mı sizi