Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Cashback Vermedi Acil Çözün

676
Rabia
Rabia 24 Mart 21:12
Papara Cashback Vermedi Acil Çözün

Papara şu ana kadar hiç cashback imi vermedi. Şu an uygulamada bugüne dek toplam kazancım 35 TL olarak gözüküyor. Herkese veriliyor bir bana verilmiyor üzücü Ayarlardan falan her yere baktım hiç sıkıntı yok anlamadım gitti. Umarım sorun hemen çözülür.

Papara Logo
Papara24 Mart 21:15

Benzer Şikayetler

profile
-
5 saat önce

Papara Para Hesabıma Geçmedi

Kartsız işlemle nakit yatırırken Yapı Kredi ATM'si kullandım ama yanlışlıkla Ziraat Bankası hesap numarasını yazmışım, para hesabıma 3 saat oldu. Hâlâ yatmadı, bilgi fişinde sıkıntı yok görünüyor. Atm de işlem sırasında hata vermemişti bu sorun nasıl çözülebilir

profile
-
9 saat önce

Papara Kart Sorunum Var

Kartım elime ulaştı ve kartımla kimseye para gönderemiyorum. Bana diyor ki kartın aktif hale getirilmeye uygun değildir. Kartın durumu: açık lütfen bizimle iletişime geçin diyor. Ben kartla kimseye para yollayamıyorum. Ne yapmalıyım bu durumda bir şey önerir misiniz?

profile
108
19 saat önce

Papara'dan İbana Para Çekemiyorum

Papara'dan İBAN'a para çekemiyorum. Havale kısmından İBAN ile seçeneğini seçip tutarı giriyorum fakat sayfa yenileniyor ve tekrar atılıyor. Yaklaşık yarım saattir uğraşıyorum ama bir sonuç alamadım. Az önce bu konu ile ilgili bir şikayet daha gördüm. Bu sorunun çözümü nedir acaba?

profile
Ece
235
21 saat önce

Papara Para İadesi Sorunu

Trendyol'da sipariş vermiştim, ancak sonradan iade ettim. Trendyol ® canlı yardımdan aslında Trendyol'un iademi yaptığı gözüküyor, ancak Papara'ma geri dönmüyor. 190 küsur civarda param ® gitti, bu nasıl bir iş bilmezliktir? Bir an önce sorunun çözülmesi ve giderilmesi için arz ederim.

profile
64
1 gün önce

Papara Para İadesi Sorunu

Ben Papara kart sipariş ettim deprem nedeniyle kart gelmedi, herhalde kuryeye verildi ama teslim edilemedi diye 20 TL'ye sipariş etmiştim. Kartım gelmedi ve param iade olmadı. Paramın iade olmasını tüm Papara yetkililerinden rica ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .