Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Cashback İle Sorun

131
Yiğitcan
Yiğitcan 08 Şubat 19:40

Adım Y*** Papara kartım ile youtube ®.com üzerinde Youtube.com premim satın aldım cashback ile %50 geri verilmesi gerekiyordu ama bana 0,01 geri verdi normal şartlarda 14,99 geri verilmesi lazım bu sorunla ilgili iletişime geçerseniz memnun olurum.

Papara Logo
Papara08 Şubat 19:44

Benzer Şikayetler

profile
320
1 hafta önce

Papara 35 TL Cashback Yapmadı

Papara kartımla Gratis'ten 100 TL yi aşicak bir sipariş verdim. 100 TL ve üzeri alışverişte 35 TL cashback yapılması gerekiyordu fakat yapmadı. Her ay bir kere olabiliyor diye biliyorum. Yoksa sadece tek bir seferliğine mi 35 TL oluyor. Beni bilgilendirirseniz sevinirim iyi günler

profile
271
2 hafta önce

Papara Kişiye Özel %10 Cashback Ödülünün Verilmemesi

Para uygulamasında bana Özel %10 kazan vardı en fazla 100 TL kazanabilirsiniz. Ben 1000 TL harcama yaptım. Harcama yaptığım halde ödülüm gelmedi. Madem ödülleri vermeyeceksiniz ne diye kampanya yapıyorsunuz lütfen insanları yanıltmayın ödülümün verilmesini rica ediyorum.

profile
202
01 Mart

Papara Cashback Netflix Problemi!

Bugün yaptığım 45.99 TL olan Netflix ödemenin cashback gerçekleşmedi ödeme alındı kaldı öyle daha önceki alışverişler de sıkıntı olmamıştı ama şimdi paramı geri vermedi benden kaynaklı mı yoksa sistem kaynaklı mı bir bakılırsa sevinirim. Öğrenciyim gerçekten ihtiyacım oluyor ve çok üzüldüm.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Eren
Eren
 

Aynı sorunu bende yaşıyorum yardımcı olabilecek var mı