Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Papara Card Spotify Cashback Sorunu

profile
22 Ocak
1.184

1 hafta önce (15 Ocak 2023 tarihinde) Papara card ile Spotify ® ödemesi yaptık ve normalde 13,99 TL cashback olması gerekirken 1 TL geri ödendi. Başkalarının hesaplarında öyle bir şey olmadığını öğrendiğimizde müşteri hizmetlerini defalarca aradık ve açan olmadı.

Papara Logo
22 Ocak 15:01

Benzer Şikayetler

Papara Cash Back Yapmadı

profile
18 Ağustos
253

Papara Spotify hesabımın her ay yaptığı cash back'i mayıs ayında yapmadı paramı çekti fakat yapması gereken cash back'i yapmadı. Şu an cash back yapıyor fakat Mayıs ayında yapmadı. Papara yetkililerinin sorunla ilgilenmesini istiyorum. Yardımcı olun.

Papara 2 Kere Ödeme Alındı

profile
13 Mayıs
348

Spotify Papara hesabımdan bireysel Premium üyeliği için 7 mayısta ödeme yapıldı. Daha sonra 8 ve 11 mayısta tekrar ödeme alınmaya çalışıldı. Oturumu kapatıp tekrar açtım fakat düzelmedi. Bu sorun yaklaşık 1 aydır böyle ve bir türlü çözülmüyor. Sorunun çözülmesini istiyorum

Papara 2 Kere Ödeme Alındı

Papara Cashback Hesabıma Yatmadı

profile
22 Nisan
777

Papara Black kar ile Spotify ve Steam üzerinden toplamda 109,99 TL_lik işlem yaptım ancak 4 Nisan ve 22 Nisan olmak üzere ikisinden de cashback alamadım. 1 kerelik bir sorun olduğunu düşünmüştüm ancak bugünde cashback alamadım. Sorunun ne olduğunu anlamak ve bilgilendirilmek istiyorum.

Papara Spotify Cashback Ödemesi Sorunu

profile
28 Ocak
592

Papara hesabımdan Spotify ödüyorum 4 ocakta ve 23 ocakta ödeme alındı. 4 Ocaktaki 10.40 geri verirken 23unde 4.51 miktar geri verildi. Ayrıca 1 ay bile dolmadan tekrar ücret alındı. 3 yıldır Papara kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamamıştım lütfen geri dönüş yapılsın

Papara Spotify Cashback Ödemesi Sorunu
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Papara Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 54 sn
Benzer Şikayet Yaz