Toplam çözüm sayısı
..
Papara ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Büşra'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Papara Card Kuryeye Bir Türlü Verilemedi

74görüntüleme
Büşra
Büşra 18 Ocak 15:37

Papara Card mağduriyeti! Başvuru alırken kart basıldıktan sonra 2 günü içerisinde kuryeye teslim edilecektir bilgisi verilen kartım 7 iş günü olmasına rağmen hala kuryeye verilmediği gibi ne zaman kuryeye teslim edileceğiyle alakalı 6 defa müşteri hizmetlerini aramama rağmen hala bilgi veremeyen kalitesiz bir şirket.

Papara Logo
Papara18 Ocak 15:56

Değerli Kullanıcımız, Talebiniz ile ilgili sizi aradık fakat ulaşamadık. Konuyla ilgili tarafınıza mail ile detaylı olarak bilgilendirme yapılmıştır. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla Papara Destek Ekibi

Büşra
Büşra22 Ocak 18:57

Merhabalar Bana ulaştınız kartın basımında bir hata olmuş iptal edeceği lütfen tekrar başvurun dediniz dediklerinizi yaptıktan sonra salı günü sabah kartım tekrar basıldı ancak bugün cuma aciliyetini defalarca bildirmeme rağmen hala kuryeye verilmedi siz insanlarda dalga mı geçiyorsunuz acaba bir kartı kuryeye vermek ne kadar zor olabilir?

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler