Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Canlılık Testi Olmuyor

448
Mücteba
Mücteba 10 Mart 20:35

Papara kartı onaylarken yüz tanıma yerinde yüzü tanımıyor kimlik kartını onaylayıp yüz tanımaya geçiyorum fakat yüz tanımada yüzümü tanımıyor yüzümü sağa ve sola çevirmem gerektiğini söylüyor bende çeviriyorum fakat olmuyor bunun çözülmesini istiyorum

Gelişme
Gelişme

10 Mart 20:18

Olmadı

Papara Logo
Papara10 Mart 20:39

Benzer Şikayetler

profile
407
1 hafta önce

Papara Kartı Çıkaramıyorum Yüzüm İle Kimlikteki Yüzümü Onaylamıyor

Papara kartı çıkarmak istiyordum fakat çıkaramıyorum. Yüz tanıma sırasındayken kimlikteki fotoğrafımı onaylıyor fakat canlı yüzümle uyuşmuyor. Kimlikteki fotoğrafımın üzerinden 4 yıl geçti. Papara kartı çıkarmak istiyorum. Lütfen en kısa sürede bana yardımcı olursanız sevinirim.

profile
277
2 hafta önce

Papara Veli İzni Hatası

Papara hesabı veli onayı istiyor. Almak için kart yazıyorum T.C. ve telefon numarasını ama hata diyor. Telefon numarasına ait hesapta başka bir kimlik numarası kullanılmaktadır diyor ama böyle bir durum olmuyor. Nasıl yapacağım, yardımcı olsanız sevinirim.

profile
290
2 hafta önce

İade Edilen Papara Kartımın Tekrar Dağıtıma Çıkmasını İstiyorum

Papara kartı sipariş vermiştim. Daha sonra o gün evde olmadığım için kurye iade etmek durumunda kaldı. Şimdi kartımın tekrar dağıtıma çıkmasını istiyorum fakat dağıtıma çıkaramıyorum. Bu sorunu hallederseniz çok sevineceğim. Yoksa yeni bir kart sipariş etmek zorunda kalacağım.

profile
522
04 Mayıs

Papara Para Transferi Yapamama Hatası

Papara Card isteyip kartı tanımlamış olmama rağmen kimseye para gönderemiyorum. Kartı istedim ve eve geldiğinde kartı aktive ettim. Hesabımda kartın aktive olduğu yazıyor fakat birine para göndermeye çalıştığımda Papara card isteyip aktive etmem gerektiğini söylüyor.

Papara Para Transferi Yapamama Hatası
Papara Para Transferi Yapamama Hatası
profile
212
25 Nisan

Papara Kartım Hala Kargoya Verilmedi

Papara kartımı 19 nisanda sipariş verdim fakat 25 Nisan olmasına rağmen hala kargoya bile verilmedi ve tahmini kargoya verilme tarihi olarak 22 Nisan gözüküyordu. 3 gün geçmesine rağmen kargoya verilmedi. Kartımın en kısa zamanda kargoya verilmesini ve evime gelmesini istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .