Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Papara Canlılık Kontrolünü Geçemiyorum

profile
16 Ekim 2022
946

Papara Black kart almak istiyorum. Kaç gündür uğraşıyorum ama bir turlu canlılık kontrolün den geçemiyorum. Saga sola çevir diyor bekle diyor hepsini yapıyorum ama hata veriyor sürekli. Bu sadece bende değil birçok arkadaşımda da olmuş kart almamda yardımcı olur musunuz.

Papara Logo
16 Ekim 2022 19:33

Benzer Şikayetler

Papara Kart İle Akbank ATM'ye Para Yatırmıyorum

profile
07 Temmuz
445

Papara kartımla Akbank ortak ATM'sinden para yaptırma veya çekme işlemleri yapamıyorum. Yaklaşık 5 6 tane Akbank ortak ATM'sinde denedik ama sürekli aynı hatayı alıyorum. Ancak olmuyor bir sorunla karşılaştık sonra tekrar deneyin uyarısı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Papara Kart Durumunun Açık Olması

profile
29 Nisan
425

Papara Kart Aktive Etme Onaylı hesabımdan Papara kart sipariş ettim ve kısa süre önce elime geçti. Kartı aktif etmek için adımları takip ettim ve bitirdim. Fakat işlem yapmak için hala tanımlanması gerektiği söylendi. Tekrar aktif etmeye çalıştığımda ise kartın uygun durumda olmadığı hatası verdi. N...

Papara Kart Durumunun Açık Olması

Papara Hesabımı Tanımlayamıyorum Hata Veriyor

profile
07 Nisan
598

Merhaba benim Papara kartım ile para çekemiyorum ve para gönderemiyorum kartımı alalı 1 ay oldu neredeyse kartımı aldım karta para yatırılıyor ama çekilmiyor para da gönderilmiyor yaklaşık aldığımdan beri böyle 1 ay gibi bir süre oldu lütfen ilgilenirseniz sevinirim.

Papara Hesabımı Tanımlayamıyorum Hata Veriyor

Papara Rose Kart Para Aktaramıyorum

profile
13 Mart
473

Papara kartıma para aktaramıyorum sürekli denememe rağmen her seferinde para kesmesine rağmen hata kodu veriyor ve olmuyor pembe rose kart kullanıyordum ama para aktaramıyorum kart öyle bos duruyor bu sorunun bir an önce çözülmesini istiyorum. Papara'ya para aktarmak için

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Papara Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 55 sn
Benzer Şikayet Yaz