Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Canlılık Kontrolü Testi

650
Efekan
Efekan 04 Şubat 14:22

Papara hesabımı onaylamaya çalışıyorum her şey bitiyor T. C. Kimliğimi falan okutuyorum ama canlılık kontrolü testini bir türlü geçemiyorum kimliğimi birkaç yıl öncesinde çıkarttığım için taramıyor olabilir büyük ihtimalle bu sebeple de hesabımı onaylayamıyorum.

Papara Logo
Papara04 Şubat 14:29

Benzer Şikayetler

profile
397
25 Ocak

Papara Müşteri Hizmetleri Ve Onay

Papara müşteri hizmetleri arıyorum açmıyor, kartıma onay vermiyor dakikalardır telefondayım asla açılmıyor belge yüklenmiyor hiçbir şekilde kullanamıyorum çok kötü bir uygulama.

Papara Müşteri Hizmetleri Ve Onay
profile
65
24 Aralık 2022

Papara Hesabım Onaylanmıyor Kimse Yardımcı Olmuyor

Yazıklar olsun kaç sene oldu Papara hesabı oluşturdum asla kart gönderilmedi, sinirlendim hesabı kapattım yeniden açtım hesabı açıldı ama asla onaylamıyor arıyorum cevap yok mail atıyorum cevap yok, onaylanmayan kartı olmayan hesabı ben ne yapayım niye bana yardımcı olmuyorsunuz olmayacaksınız niye ...

profile
46
16 Aralık 2022

Papara Kimlik Onayı Param İçeride Kullanmıyorum

Papara hesabı oluşturdum içinde parada var t. C. Onayı istiyor ve içinde 450 TL bakiyem var ne kullanabiliyorum ne de onaylıyorlar. Destektende yardımcı olan yok. İstedikleri evrakları mail ile atmama rağmen cevap alamadım. Arıyorum evrakları atın diyor kimlik onayı için.

Papara Kimlik Onayı Param İçeride Kullanmıyorum
profile
50
01 Aralık 2022

Papara Hesap Onaylama Sorunu

Papara'da onaylamayı geçemiyorum kaç kere denedim olmuyor hesabımda 140 TL var ne çekebiliyorum ne bir şey alabiliyorum yetkili servisini arıyorum açan yok.

profile
844
21 Ekim 2022

Papara Onaysız Hesap Olduğu İçin Param İçinde Kaldı

Onaysız hesap! Yaş sınırlaması olduğunu bilmediğim için oğluma hesap açtım ve için de param var şu an alamıyorum defalarca oldu mail atıyorum bu nasıl bir problem. Benden kimlik fotoğrafını IBAN istiyor çocukta IBAN ne arasın ben size anlayamıyor muyum kaç defa aradım hala sonuç yok!.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .