Deprem destek listelerine hızlı erişin!

Papara Canlılık Kontrolü Onaylanmıyor

5 Şikayet
profile
-
18 saat önce

Papara kart almak için uygulamayı telefonuma indirdim. Hesabımı da sorunsuz açtım. Ama kart istemek için hesap onaylamam gerekiyor. Hesap onaylamasındaki canlılık kontrolünü bir türlü geçemiyorum. Onaylamıyor. Sürekli hata veriyor. Nasıl yapacağımı bilmiyorum.

profile
573
07 Aralık 2022

Papara hesabımı onaylamak istiyordum hesabı onaylama aşamalarının hiçbirinde sorun yok fakat canlılık kontrolünden geçemiyorum. Bir türlü tanımıyor, bir süre sonra da donuyor. 3-5 kere denedim fakat hala erişim sağlayamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

profile
725
27 Kasım 2022

Papara dakikalardır canlılık kontrolünü geçemiyorum. Deniyorum sürekli ama olmuyor. Diğer bütün kontroller yapıldı bu bir türlü olmuyor. Acele bir işimiz olsa saatlerce uğraştıracak bir işlem çok saçma. Herkes kimlik fotoğrafını dün çekilmedi sonuçta.

profile
1.069
24 Ekim 2022

Papara kart almak için hesap kurdum onaylıyordum. Fakat tüm kimliği arkalı önlü okuttum falan hepsini geçtim. Canlılık kontrolüne gelince yüzümü okutuyorum hiçbir şekilde sonuç vermiyor. Öyle ekran olduğu gibi kalıyor. Bir sıkıntı var canlılık kontrolünde

profile
Buğra'nın Teşekkür Mesajı

“Teşekkürler. Sorunumu şikayetten hemen sonra kendim çözebildim.”

Buğra Şikayetini Yayından Kaldırdı