Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Canlılık Kontrolü Onaylanmıyor

725
Harun
Harun 27 Kasım 2022 11:25

Papara dakikalardır canlılık kontrolünü geçemiyorum. Deniyorum sürekli ama olmuyor. Diğer bütün kontroller yapıldı bu bir türlü olmuyor. Acele bir işimiz olsa saatlerce uğraştıracak bir işlem çok saçma. Herkes kimlik fotoğrafını dün çekilmedi sonuçta.

Papara Logo
Papara27 Kasım 2022 11:41

Benzer Şikayetler

profile
777
01 Aralık 2022

Papara Kimlikte Fotoğraf Olmadığı İçin Hesap Onaylanamıyor.

Merhabalar Papara hesabımı onaylayıp blackcard almak istiyorum kimlik onaylama bölümüne gelince reşit olmadığım için kimlikte fotoğraf olmadığı başarısız oluyor. Çağrı merkezinizi aradım fakat 25 dakika beklememe rağmen bağlanan olmadı. Yardımcı olunmasını istiyorum.

profile
1.257
01 Eylül 2022

Papara Eski Kimlik Yüz Doğrulama

Benim karta ihtiyacım vardı bende Papara'ya 2 gün önce üye oldum ama kimliğim eski kimlik ve fotoğrafım yok bu yüzden yüzümü doğrulayamıyorum (30 dakika boyunca denedim), bu sebepten ötürü hesabımı doğrulayamıyorum ve kartta çıkartamıyorum. Lütfen sorunum çözülsün.

profile
1.087
01 Eylül 2022
profile
Berfin'in Teşekkür Mesajı

“Beklediğimden çok daha hızlı çözüme kavuşturuldu. Onur beye çok teşekkür ediyorum iyi çalışmalar diliyorum.”

Papara Yüzümü Tanımıyor Canlılık Testi Onaylanmıyor

Papara uygulamasında kimlik bilgilerimi giriyorum yuz tanıma kısmında bir türlü onaylamıyor. Kimliğinde ortaokul fotoğrafım var ve dolayısıyla o zaman...

profile
866
15 Ağustos 2022

Papara Telefon Numarası Değişikliği

Papara hesabımda telefon numarası değişikliği için mail gönderim 3 gün sonra selfie kimlik fotoğrafı tekrarı istendi tekrar mail gönderdim dönüş alamadım. 2.3 kez müşteri hizmetlerini aradım yaklaşık 20 25 dakika sürelerle bekledim cevap veren yok 1 hafta olacak neredeyse sorun çözülemedi. Hesabımı ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .