Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Black Kart İadesi

1.045
Tuğba
Tuğba 15 Haziran 2022 11:07

Papara Black kartımı tahmini teslim tarihinden önce geldiğinde evde olmadığımdan kurye teslim edemeyeceğini söyledi ve iadesini oluşturdu ertesi gün iade edeceklerini söylediler. 10 gün oldu ve hâlâ iade etmiyorlar. İadesi gerçekleşmediğinden yeni kart siparişimi de veremiyorum. İade için bu kadar uzun sürecek ne vardı?

Papara Logo
Papara15 Haziran 2022 11:17

Benzer Şikayetler

profile
572
3 hafta önce

Papara'ya Para Attım Ziraat'ten Hesaba Düşmedi

Papara kartımı PTT'den para çekerken param kartın içinde kaldı ben yeni kart sipariş verecektim 20 TL kargo parası var. Ben bu ödemeyi Ziraat Bankası havale/EFT yaptım gönderdim Papara' ya ama benim param hala düşmedi hesabıma. Sizden ricam ilgilenirseniz sevinirim.

profile
297
3 hafta önce

Papara CARD'IMI Teslim Alamıyorum

4 ay önce Papara kart sipariş verdim ancak kargo geldiğinde evde olmadığım için geri gitti AGT kargoya ulaştığımda onlarda olmadığını dile getirdiler tekrar yeni bir Papara card başvurusunda bulunamıyorum Papara uygulamamda card numaram vs bulunuyor ne yapabilirim?

profile
460
07 Şubat

Papara'dan Aldığım Kartlar Gelmedi

Papara'dan yeni iki kart sipariş etmiştim ama kartları evde olmadığım için teslim alamadım ve buna rağmen kartlar teslim edildi olarak gözüküyor hiçbir şekilde ulaşamadım ve AGT kargo üzerinden şikayette bulundum ve geri dönüş gelmedi. Kartları nereden teslim alacağım hakkında fikrim yok.

profile
443
31 Aralık 2022
profile
Batuhan'ın Teşekkür Mesajı

“Müşteri hizmetleriniz gayet harika Sorunuma çözüm bulduğunuz için teşekkürler”

Papara Kartım 2.5 Aydır Gelmedi

Papara kartımı eylülün 27 sinde sipariş ettim, şu an tarih aralık 31 kartım hala yok! Kartınız teslim edilemedi yazıyor fakat kurye eve bir kez olsun...

profile
2.555
15 Aralık 2022

Papara Ve AGT Kurye'nin İlgisiz Ve Mağdur Edici Tavırları

Bundan birkaç ay önce Papara Black Card siparişi vermek istemiştim ama Visa logolu olmadığı için siparişimi iptal etmiştim. Aralıklarla tekrar tekrar sipariş edip denemeler yapsam da bir sonuca varamamıştım. 1 Kasım 2022'de Visa logolu kartımın siparişini sonunda verdim ve kartım basılıp 7 Kasım 202...

Papara Ve AGT Kurye'nin İlgisiz Ve Mağdur Edici Tavırları
Papara Ve AGT Kurye'nin İlgisiz Ve Mağdur Edici Tavırları
Papara Ve AGT Kurye'nin İlgisiz Ve Mağdur Edici Tavırları
+3
  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .