Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Papara Black Kart Elime Ulaşmadı

profile
26 Nisan
319

Papara Black kartımı 1 aydan fazla bir süre önce sipariş ettim ve hâlâ bekliyorum. Dağıtıma çıkarıldı denmesine rağmen elime ulaşmadı, kargo şirketini aradığımda yarın elinizde olur diyerek geçiştirildim. Üstelik kartım da kurye üzerindeymiş. Buna rağmen adresime beyan edilmiyor.

Papara Logo
26 Nisan 14:01

Benzer Şikayetler

Papara Black Kartım 3,5 Aydın Elime Ulaşmadı

profile
03 Şubat
1.030

Papara Black kartım 3,5 aydır elime ulaşmadı. Kargo şirketi toplam 5 kere evde yoktu diye not düştü fakat 5 kerede de evdeydim. Kargo şirketi AGT Kurye yi aradık, öne aldık diye not aldılar fakat ne gelen var ne giden. Üstelik kartım tekrardan gönderi kabulü yapıldı olarak gözüküyor acil olarak kart...

1 Destek

Papara Kartım Yaklaşık 1 Aydır Gönderilmiyor

profile
22 Aralık 2022
830

Kartım 20 gündür hala gelmedi. Arıyorum ilgilenen de yok. 15 günden fazla dağıtıma cılkmış olarak gözüküyor. Peki bu kart nerede ne zaman gelir diyorum kuryemiz kendi dağıtımına göre getirecek diyorlar. Kargo şirketine zaten ulaşıp bir şey soramıyoruz. Kargoyla ilgilenen de yok

Papara Black Kart Gelmiyor

profile
13 Aralık 2022
140

Papara Black Kart sipariş ettim 29 gün oldu 21 gündür kuryede, dağıtımda gözüküyor ama bir türlü elime ulaşmıyor Papara ile kargo şirketini defalarca aramama rağmen hâlâ getirmiyorlar çevremdeki herkese 5 ile 14 gün içerisinde gelmiş bana bir türlü ulaşmıyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Papara Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 11 dk 2 sn
Benzer Şikayet Yaz