Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Black Kart ATM'DEN Para Çekemiyorum

835
Yusuf
Yusuf 19 Mart 12:53

Papara Black kart aldım. Kartımı aktive etmeme rağmen ATM den para çekemiyorum. Hesabım onaylı hesap, sözleşmeli hesaba geçmelisiniz diye uyarı veriyor. Acil para çekmem gerektiği zaman paramı çekemiyorum nasıl sözleşmeli hesaba geçebilirim Yardımcı olursanız sevinirim

Papara Logo
Papara19 Mart 13:15

Benzer Şikayetler

profile
618
1 hafta önce

Papara Para Çekememe Sözleşmeli Hesap

Papara kartımı aktive etmeme rağmen ne para çekebilirim ne de para gönderebiliyorum. ATM'den para gönder çekemiyorsunuz diyor. Bunun nedeni lütfen detaylı cevap verir misiniz? Bu sorunun çözülmesini istiyorum. Velimin hesabı onaylı olmasına rağmen sözleşmeli değil.

profile
517
3 hafta önce

Papara 18 Yaş Altı Sözleşmeli Hesap

Papara grey kart bugün elime geçti ATM'den para yükledim ama hala hesabım sözleşmeli hesaba geçmedi. Birine para gönderemiyorum onaylı hesapta kaldı 15 yasındayım hesap onaylı ama hala para gönderemiyorum lütfen yardım eder misiniz benim yaşıtlarım veli doğrulaması olmadan direk kullanıyor.

profile
800
3 hafta önce

Papara Sorunu Çözüm Lütfen

Papara Rose Card sözleşmeli hesaba geçilmemesi. Birkaç ay önce aldığım kartı sorunsuz kullanırken bir anda ATM'den para çekememeye başladım ve müşteri hizmetlerini aradım. 18 yaş altı sözleşmeli hesaba geçemez dedi fakat ben veli onaylı şekilde yaptım halde yine de sözleşmeli hesaba geçmiyor. Anneme...

profile
814
25 Nisan

Papara Sözleşmeli Hesap Yapamıyorum

Ben Onaylı Hesap Olmama Rağmen ATM - IBAN - internet alışverişi ile ilgili hiçbir işlem yapamıyorum. Sözleşmeli hesaba geçemiyorum. Veli onayı - hesap onayı falan da yaptım ama hiçbir türlü işlem yapamıyorum. Para yatırıp-çekemiyorum bu şikayetimle ilgilenirseniz sevinirim.

profile
983
06 Mart

Papara Sözleşmeli Hesap Hatası

Papara kartım geldi ve aktif ettim. Belli bir miktar para yatırdım. Ama para çekmeye çalışınca ATM hata verdi ve Papara'dan bildirim geldi hesabınızı sözleşmeli hesap yapmalısınız diye. Benim hesabım zaten sözleşmeli olması gerekmiyor mu? Papara'ya girdim hesap onaylı gözüküyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .