Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Black Card İşlem Sorunu

212
Luna
Luna 01 Eylül 2022 20:22

Kartımda para olmasına rağmen ne sanalda ne de pos cihazıyla işlem yapılmıyor. Uygulamada tüm kullanım ayarları açık. Bir hafta önce lem yapılabiliyordu fakat bir şey değişmemesine rağmen artık yapılmıyor. İşlem yapmaya çalışınca sitede "Kartınız Sanal Pos işlemlerine kapalıdır. " uyarısı geliyor.

Papara Logo
Papara01 Eylül 2022 20:44

Benzer Şikayetler

profile
359
2 hafta önce

Papara Kart İşlemleri Hatası

Papara kartıma ATM'den para yatıramıyorum. Fazla şifre denemesi nedeniyle para yatırma işlemim reddediliyor. Ayrıca pos cihazıyla temassız veya şifreli olarak hiçbir ödeme yapamıyorum. Sanal alışverişlerde problem yok ancak bu sorunun en kısa sürede çözülmesini talep ediyorum.

profile
440
07 Nisan

Papara İşlem Reddedildi Fakat Ücret Hesabımdan Kesildi.

Papara kart ile dün saat 16:57 de Tatlıbak'tan 97,70₺ lik lik alışveriş yaptım. Pos cihazı işlemi reddetti fakat ücret hesabımdan çekildi gözüküyor. Müşteri hizmetlerini aradım ve mail olarak da yazdım fakat henüz herhangi bir ücret iadesi tarafıma gerçekleştirilmedi.

Papara İşlem Reddedildi Fakat Ücret Hesabımdan Kesildi.
profile
388
07 Nisan
profile
Barış sonuçtan çok memnun
  • 07 Nisan 22:30

Papara Pos Cihazı Red Verdi Para Çekildi

POS cihazından işlem red edilmesine rağmen Papara kartımdan para çekildi. Z raporunda işlem geçmişinde de görünmüyor. Papara ile iletişim halindeyim a...

profile
250
02 Aralık 2022

Papara Para İadesi Sorunu

Gittiğim kafede pos cihazında ödeme yaparken bağlantı sorunu yaşandı para çekilemedi denilip hatalı işlem fişi verildi. Kafe çalışanları bana paranız size geri yatacak dediler fakat 2 gün oldu hala yatmadı. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum yardımcı olun lütfen.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .