Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Black Card 15 Gündür Gelmiyor.

437
Erk
Erk 21 Mart 19:01
Papara Black Card 15 Gündür Gelmiyor.

6 Mart'ta Papara Black Card başvurusu yaptım. 10 Mart'ta kuryeye teslim edildi fakat 11 gün geçmesine rağmen hala elime ulaşmadı. Tahmini teslim tarihi başvuru tarihinden sonra 21 Mart'tı. Bugün bildirim geldi. "Gecikme için üzgünüz, kurye ile iletişime geçildi." Bugün gelmesini umuyorum.

Papara Logo
Papara21 Mart 19:07

Benzer Şikayetler

profile
169
10 saat önce

Papara Black Card Tan Para Çekemiyorum

Papara Black Cardım geldi ancak hiçbir ATM den para çekemiyorum. Para çekmeye çalışınca *Papara card hesabın para çekmeye kapalıdır ancak sözleşmeli hesaplar para çekebilir. Sözleşmeli hesap sahibi olmak istiyorsanız Black carda başvurabilirsiniz diyor. Ancak benim Black Cardım var.

profile
227
1 hafta önce

Papara ATM'den Para Çekemiyorum

Ben kendi oturduğum yerden bir Papara card aldım hesabıma ATM den para yatırıyorum ama ATM'den para çekemiyorum. Bana Black card başvurun bildirimi geliyor. Hesabımdaki parayı çekemiyorum 3-4 kez denedim olmadı. Nedeni nedir?!

profile
150
20 Mart

Papara Black Card Gecikmesi

Black card başvurusunu 5 Mart'ta yapmıştım ayın 20'sinde teslim alacaktım verilen bilgiye göre ve bugün ayın 20'sı gecikme için üzgünüz senin için kurye ile iletişime geçtik diyerek bildirim atmışlar lütfen en kısa zamanda elimde olmasını arz ediyorum. Daha fazla gecikme olmasın.

profile
476
11 Şubat

Papara Kartın Aktive Olmaması

Papara Gray kartım var. Aktive de ettim fakat para transferi ile göndermek istediğimde karşıma bilgilendirme ekranı çıkıyor ve Black card'a başvur veya para yatır seçeneği çıkıyor. Bunun düzeltilmesini istiyorum çünkü param içinde kaldı başka bir karta gönderemiyorum

Papara Kartın Aktive Olmaması
profile
644
04 Şubat

Papara Black Card Gelmedi

Papara Black cart başvurusunda bulumdum. Tahmini tarih 01/02/23 idi ama geç kaldı ve hala dağıtım merkezine bile gelmemiş tahmini tarih 3 gün önceydi dağıtım merkezine bile gitmemiş ve "kurye ile iletişime geçtik" mesajı geldi ve ondan sonra bilgi yok.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .