Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Papara Başka Numara Üzerine Adıma Açılmış Hesabın Kapatılması

profile
07 Nisan
6.469

06.04.2023+90 534***11 p ** bir hanımefendi dönüş yaptı. Yapılacak iş karşılığını yatırmak üzere IBAN 'imi istedi WhatsApp ® mesajı ile no'dan p** hanıma gönderdim. Papara'da açılacak hesapla ilgili masrafı biz karşılıyoruz diyerek 105 deyip 100 TL tl gönderdiler. Şahıs telefonla aynı anda yazıp durdu her saniye aynı anda talimatlar vererek Papara'da hesap açmak için yönlendirme yaptı. Hesap açarken kendisine gelen kodu girmemi istedi. Benim bilgilerimle farklı bir telefon numarası girdirerek hesap açtırmış oldular. Akabinde 100 TL'yi göndermemi istedi. Maalesef ki gönderdim. Gönderirken açıklama kısmına kendi adımı ve kargo yazmam istendi. Daha sonra dekont istediler. Papara'yı onayladıktan sonra bana hesap detaylarının ekran görüntüsünü atmam istendi attım maalesef. Daha sonra Papara hesabının şifreyi onaylamıyor dediğimde yarın için a*** beyle görüşüp onaylanacağını söylediler. Papara hesabımı silmemi hesabı kurumsala çevireceklerini Papara müşteri hizmetleri arayıp teyit edeceklerini eğer aranmadan giriş yaparsan hesabın bloke olacağını söylediler dediklerini yaptım arayan soran yok Papara'yı yükledim Face'ye, maile, tl no ya bağlı hesabım kayıp böyle hesap yok diyor.

06.04.2023'ten itibaren ıslak imzam olmadan adıma yapılacak hiçbir resmi işlemi, başvuruyu, adıma açılacak hiçbir hesabı, kredi başvurusunu, para transferini, alım satım işlemlerini kabul etmiyorum. Onayım yoktur. Sorumlusu Papara elektronik anonim şirketidir.

Bu tür işlere adımı karıştırarak insanlara sıkıntı yaşatan Papara elektronik para anonim şirketinden şikayetçiyim. Yetkili mercilere duyurumdur. Hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum. Ayrıca Papara elektronik para anonim şirketini mail den hesap kapatma talebinde bulundum. Benim adıma bulunan hesabı kapatılmasını rica ediyorum.

Papara Logo
07 Nisan 02:13

Benzer Şikayetler

Evde İş İmkanı İçin Papara Karta Hesap Açma

profile
23 Mart
544

Papara Başka Numara Üzerinden Adıma Açılmış Hesabın Kapatılmasını Rica Ediyorum Yapılacak iş karşılığını yatırmak 0(530******8268numaradan WhatsApp ® üzerinden IBAN 'ımı istedi WhatsApp mesajı ile no'dan a*** hanıma gönderdim. Papara'da açılacak hesapla ilgili masrafı biz karşılıyoruz diyerek 10...

1 Yorum

Papara İle Evde Paketleme İşi

profile
17 Mart
2.265

15.03.2023 tarihinde ismi evde paketleme acentası olan bir firmayla iletişime geçtim. Numarası 05421172805 tir. Başvuruyu eşim adıma yaptım. Evde çorap paketleme işi ile ilgili başvurmuş olduğum şahıslar dönüş yaptı. Yapılacak iş karşılığını yatırmak üzere IBAN 'ımı istedi. Maaşların Papara hesabi i...

1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Esma

Bana da aynısı oldu şu an durum nedir bilgi verir misiniz

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Papara Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 11 dk 2 sn
Benzer Şikayet Yaz