Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Papara Aylardır Gelmeyen Kartım!

profile
18 Mayıs
228

Papara'dan defalarca kart istiyorum defalarca teslim edilmiyor. Bir tane kart gelecek aylardır bekliyoruz. Kurye firmasıyla çalışmayı bırakın gerçekten bu şekilde olmaz. Acilen bu teslimat lerine bir çözüm bulmanız lazım yoksa bu şekilde olmayacak. O kart elime ulaşacak.

Papara Logo
18 Mayıs 19:23

Benzer Şikayetler

Papara Kartım Elime Ulaşmadı

profile
1 hafta önce
221

22 Ağustos tarihinde Papara card başvurusu yaptım. Kartım kuryeye bile verilmemiş gözüküyor. Teslimat süresi 29 Ağustos gözükmesine rağmen kart henüz teslimat şubesine dahi verilmemiş. Üzerinden iki hafta geçti üstelik. Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Papara Black Kart Teslimat Gelmemesi

profile
21 Ağustos
231

Papara kartım 2 aydır elime ulaşmadı. Baktığım zaman ziyaret edildi. Tekrar gönderilecek yazıyordu ama gelen giden olmadı şimdi ise gönderi kabulü yapıldı diyor bu saçmalığın düzeltilmesini talep ediyorum. Papara ve kurye firması bu duruma yardımcı olsunlar.

Papara Black Kartım 1 Aydan Beri Gelmedi

profile
11 Ağustos
343

Black kartım 1 ay geçmesine rağmen hâlâ elime ulaşmadı. Müşteri hizmetleri ile görüştüğüm zaman kargo şirketinize aciliyetinizi bildiriyorum diyor ama bir değişiklik olmuyor. Acaba AGT kuryeden başka bir kuryeye verilebiliyor mu. Ve gray kart ile ATM'den para çekilebiliyor mu.

Papara Black Kartım Gelmedi

profile
26 Temmuz
185

Papara Black kartım 1 ay geçmesine rağmen hala bana ulaşmadı. Takip sayfasında dağıtıma çıkarıldığı ve kartımın Tekirdağ ilinde olduğu gözükmesine rağmen hala Papara Black kartım benim elime ulaşmadı. Papara Black kartım hala kurye üzerinde gözüküyor.

Papara Kartım Kurye'de 1 Aydır Elime Ulaşmasını İstiyorum En Yakın Zamanda

profile
09 Temmuz
379

Papara'dan verdiğim kart bir aydır elime ulaşmadı. Papara'yı bir aydır aramama rağmen bana söyledikleri tek kelime bir yetkili kişiye şikayet ettik elinize ulaşacak olmasına rağmen kart elime hiçbir şekilde ulaşmadım gerekli kuryeyi aradığım zaman hiçbir şekilde kimseye ulaşamadım. Günlerdir kurye b...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Papara Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 55 sn
Benzer Şikayet Yaz