sta-4-hoverİyi Çözüm

Papara Android Uygulaması Açılmıyor!

Batuhan Batuhan15 Ekim 2020 23:13

Uzun Zamandır Bildiğim Güvenilir Olan " Papara "Hesabıma Bir Süredir Giriş Yapamıyorum! Sorunun Kaynağı Net Olarak Belli Değil! Papara Black Card Siparişimi De Bu Sebeple Göremiyorum! Umarım Sorun Acil Bir Şekilde Düzeltilir!

Saygılarımla...

Papara Kullanıcısı

Gelişme :

08 Kasım 2020 23:43

Papara Black Card siparişimi Ekim ayında vermiştim! Ancak Papara'nın ''Kartı Sadece Sen Teslim Alabilirsin'' uygulaması sayesinde kartımı ben teslim alamadım! Çünkü o anda evde bulunmuyordum! Evde tanıdığım olmasına rağmen kartı teslim alamadım! Kuryeden bir bilgi mesajı bile gelmedi! Bu sebeple kartım iade edildi denildikten sonra gerekli yerleri arayıp tekrar getirebileceklerini söylediler! Ancak ne gelen var ne de giden! Ayrıca kuryeye de ulaşamamaktayım!

Saygılarımla... Papara Kullanıcısı

np_image1 Ekli Görsel Var
  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star full-star
5/5

Cevaplar

profile-icon Batuhan 16 Ekim 2020 12:22

Sorun Çözüldü! Tüm Yetkililere Teşekkür Ederim!

Papara Logo Papara 15 Ekim 2020 23:22

Değerli Kullanıcımız, Bir süredir servislerimize erişimde veya para yatırma işlemlerinizde gecikmeler yaşıyor olabilirsiniz. Teknik ekiplerimiz konuyla ilgilenmekte, en kısa sürede hesabınıza erişim sağlayabilmeniz için çalışmaktadır. Para yatırma işlemlerini doğru yaptıysanız ve açıklama alanına Papara numaranızı yazdıysanız para yatırma işleminiz en kısa sürede hesabınıza yansıtılacaktır. Bunun dışında farklı bir işlemle ilgili talep yaptıysanız, müşteri hizmetleri ekibimiz en kısa sürede size yanıt verecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler