Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Adıma Hesap Açıldı.

2.245
Zeynep
Zeynep 17 Mart 18:11

07.03.2023 te burs adı altında Atatürk düşünce vakfı kurumu adı altında 0544*****03 WhatsApp ® üzerinden tarafıma ulaşıldı. Burs başvurusu için bir form doldurmam istenmişti. Daha sonra da Papara'da hesap açabilmem adına t. C., IBAN numaram, telefon numaram, okuduğum okulu, bölümü gibi bilgiler istendi. Papara üzerinden kendim yapmam gereken adımları (t. C. Kimlik tarama, yüz tarama gibi) da tamamlamamı istediler. Sonrasında IBAN'ima 110 TL para gönderdiler ve paranın sadece 100 TL 'yi göndermemi istedi. Maalesef ki gönderdim. Papara hesabımı silmemi hesabı kurumsala çevireceklerini Papara müşteri hizmetleri arayıp teyit edeceklerini eğer aranmadan giriş yaparsan hesabın bloke olacağını söylediler. 15 Mart'ta bursun yatacağını da belirtiler.

07.03.2023'ten itibaren ıslak imzam olmadan benim adıma yapılacak hiçbir resmi işlemi, başvuruyu, adıma açılacak hiçbir hesabı, kredi başvurusunu, para transferini, alım satım işlemlerini kabul etmiyorum. Onayım yoktur. Sorumlusu Papara elektronik anonim şirketidir. Bu tür İşlere adımı karıştırarak insanlara sıkıntı yaşatan Papara 'da dahil tüm şirketlerden şikayetçiyim. Yetkili mercilere duyurumdur. Hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum. Adıma açılan tüm hesap

Papara Logo
Papara17 Mart 18:17

Benzer Şikayetler

profile
89
9 saat önce

Eski Onaylı Papara Hesabıma Giriş İstiyorum

Eski onaylı Papara hesabıma giriş yapamıyorum. Tam olarak anlayamadığım için giriş yaptırmıyorlar. Nasıl yapacağım hakkında bilgi alıyorum ama Google'dan girince hesap açılmıyor ve dedikler yere ulaşım sağlayamıyorum. Yardımcı olunmasını talep ediyorum lütfen.

Eski Onaylı Papara Hesabıma Giriş İstiyorum
profile
536
2 hafta önce

Papara Hesap Onaylamıyor Giriş Yapamıyorum

E-posta onaylı TC ve doğum tarihini girince hesap onaylanmıyor. Daha önce de bir hesabım vardı ama ne önceki numaram bende ne bilgilerimi hatırlıyorum. Giriş yapamıyorum. De****@papara.com adresine belgelerimi yolladım, cevap gelmedi daha.

profile
612
25 Nisan

Papara Hesabınız Kontrol Ediliyor Hatası

Papara kart almak için hesap açtım fakat kart alabilmem için onaylı hesap olması gerekiyormuş. Ama bir türlü yüzümü okumadı. Bende bayağı denediğim için hesaba giremiyorum. Hesabınız kontrol edilmektedir yazıyor giriş yapamıyorum onaylayamadım da ne yapmam lazım?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Lokman
Lokman
 

Bir şey oldu mu peki aynı şey benimde başıma geldi

Zeliha
Zeliha
 

Bir şey oldu mu bir cevap alabildiniz mi