Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Papara Adıma Açılmış Hesap Olabilir

profile
27 Mayıs
671

26.05.2023 tarihinde internette gördüğüm Çağrı Merkezi adlı yerine başvuru yaptım. Başvuruyu kabul edip maaş için Papara hesabı açtırdılar. Hesabın mail ve telefon numarası onların üzerine ama kimlik bilgileri benim bilgilerim. İlk olarak bana "Bilgisayar ve mouse kargo ücreti" için 110 gönderdiler. Sonrasında 107TL iade ettirdiler ve parayı geri gönderdim. Şu an Papara hesabına giriş yapamıyorum. Bütün kimlik bilgilerim onlarda ve ben hesaba giremiyorum. 26.05.2023 tarihinden itibaren ıslak imzam ve onayım olmadan adıma yapılacak hiçbir resmi işlemi, başvuruyu, adıma açılacak hiçbir hesabı, kredi başvurusunu, para transferini, alım satım işlemlerini kabul etmiyorum. Kesinlikle onayım yoktur.

Yetkili mercilere duyurumdur. Benim adıma açılmış bir hesap varsa kapatılmasını rica ediyorum. Adıma benim iznim olmadan hesap açılmış olabilir. Hiçbir sorumluluğu kabul etmiyorum şikayette bulunmak istiyorum.

Papara Logo
27 Mayıs 17:46

Benzer Şikayetler

Papara Para Transferi Gerçekleşmedi

profile
22 saat önce
56

Hesap no ile isim uyuşmama sorunu yaşıyorum. Başka Papara hesabından gönderilen para benim Papara hesabıma geçmedi. Telefon numarası ile gönderildiğinde hesabıma geçiyor fakat Papara numarası ile gönderildiğinde hesabıma geçmedi. İsim farklılığından dolayı mıdır? İade yapılır mı?

Papara Yıldızlar Vakfı İle İlgili Şikayet

profile
1 hafta önce
777

Yıldızlar Vakfı, WhatsApp üzerinden bana mesaj göndererek burs kazandığımı söyledi ve bazı işlemler yapmamı istedi. Para gönderildi ve iade için para istendi. Ancak, Papara hesabı açıldı ve oraya para gönderdim. Nasıl oluyor da vakıf bünyesi adı altında bizi kandırabiliyorlar ve bilgilerimizi nasıl ...

Başkası Tarafından Adıma Açılan Papara Hesabı

profile
2 hafta önce
396

01.09.2023 tarihinde Kardelen derneği tarafından yaptığım burs başvurusunun onaylandığını söyleyip WhatsApp üzerinden benimle iletişime geçtiler başvuru esnasında T.C. Kimlik numaramı telefon numaramı doğum tarihimi IBAN bilgimi aldılar WhatsApp üzerinden iletişime geçtiklerinde hesabıma 105 TL para...

1

Papara Prime Call Center İşe Alım Aldatmacası Hesap Açma!

profile
3 hafta önce
2.046

Prime call center için iş başvurusu yaptım internetten. Bir gün sonra da aradılar Trendyol 'da çalışacaksınız denilip İŞKUR başvurusu için 105 TL para gönderdiler ve bana IBAN atarak tekrar parayı göndermemi istediler ve gönderdim. Kişisel bilgilerim t. C. Telefon numaram alındı. Eğitim programı içi...

3 Yorum

Papara Para Çekiminde Sorun

profile
3 hafta önce
401

Para çekiyordum telefon numarasını yazdım. Papara numarası yerine param gelmiyor bunu nasıl düzeltebiliriz Papara hesabıma geçmesini istiyorum. Oyunun ismi easy Walking bildirim göndermem gerekiyormuş. Ben göndermedim buna bir çözüm bulmak istiyorum. Para hesabıma geçmesini istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Papara Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 54 sn
Benzer Şikayet Yaz