16 Mart
#11725054

Papara 2 Saat Oldu Param Hesabıma Yatırılmadı!

Parayı 2 saat oldu hesabıma yatırmadılar. E-maillere dönüş yapmıyorlar (eminim yapacaklardır 2 gün sonra para bir yatsın sonra) çağrı merkezleri sürekli hattan düşüyor çalışmıyor oda bozuk ulaşmak çok güç.

Ayhan Ayhan 667 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ayhan17 Mart

  Hırsız, gaspçı, dolandırıcı Papara bir de neymiş BDDK kontrolü altındaymış. Benim paramı 5 saat geçti neden yatırmıyorsunuz. Neden maillerime dönmüyorsunız. Bekleyen işlemin iptalini istiyoeum neden iptal etmiyorsunız. Neden mi ben söyleyeyim hırsızsın gaspçısın dolandırıcısın bakın bu yazımı okuyan güzel insanlar paparanın vereceği yanıtı ben yazayım buraya kopyala yapıştır sistemi çünkü ilgilenen yok bilgisayar otomatik yazıyor Değerli kullanıcımız, otomatik çalışan çekim işlemlerimiz bankayla aramızda olan teknik bir sorun yüzünden gecikmeli olarak hesaplara yansımaktadır. Kısa bir süre içinde para çekim işleminiz banka hesabınızda olacaktır. Ekiplerimiz konunun çözümü için çalışmaktadır. Yaşanan aksaklık için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. Sorularınızın olması durumunda [email protected] adresinden mail atabilirsiniz veya 0850 0340 0340 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi.

 • Ayhan17 Mart

  Derhal bekleyennişlemi iptal edermisiniz

 • Ayhan17 Mart

  O zaman iptal edin kardeşm başka banka denerim bende drhal ipal edin

 • Papara Temsilcisi16 Mart

  Değerli kullanıcımız, Otomatik çalışan çekim işlemlerimiz bankayla aramızda olan teknik bir sorun yüzünden gecikmeli olarak hesaplara yansımaktadır. Kısa bir süre içinde para çekim işleminiz banka hesabınızda olacaktır. Ekiplerimiz konunun çözümü için çalışmaktadır. Yaşanan aksaklık için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. Sorularınızın olması durumunda [email protected] adresinden mail atabilirsiniz veya 0850 0340 0340 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi.

Ziyaretçi Yorumları