Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Poyraz sonuçtan hiç memnun değil

Papara 145TL İade Yapılmadı

695
Poyraz
Poyraz 12 Şubat 13:35

25.01.2023 tarihinde Turkcell Dijital Operatör ® adlı uygulamadan Papara kartımla yanlış bir paket alımı gerçekleştirdim -145TL- bu yüzden iade ettim. Turkcell ® ile iletişime geçtim ve iade taraflarınca yapıldığını bankaya bağlı en geç 15 iş günü içerisinde iade olacağını söylediler ve aradan 18 güne yakın bir zaman geçti. Papara'ya bildirmeme rağmen hiçbir cevap alamadım. İademin yapılmasını istiyorum.

Papara Logo
Papara12 Şubat 14:07
Poyraz
Poyraz14 Şubat 21:49

Turkcell ile iletişime geçiyorum iade edildi deniyor. Papara ile iletişime geçiyorum iade edildi diyor. Hesap hareketlerimde 145TL geldiğini göremiyorum. Lütfen iadem yapılsın.

Poyraz
Poyraz25 Mart 15:24

25 Mart 2023 tarihindeyiz ve 3 aydır iadem yapılmadı. En son müşteri temsilcisi ile görüştüğümde 'Yoğunluk var başkasına aktarıyorum' dedi başka birine aktardı. Yaklaşık 10 dakika'lik bekletme sonucunda yardımcı olamayacağını kendisinin bu konuda yardım edebilecek biri olmadığını söyledi. En yakın zamanda dönüş sağlanacak dendi ( her konuşmada öyle deniyor). Ben de sordum bu süre ne kadar her seferinde aynı mazereti sunuyorsunuz. 1,2 gün dendi ve 1,5 ay geçti arayan yok... 145 TL iadesi bu kadar zor olmamalı.

Benzer Şikayetler

profile
319
15 Nisan

Papara Hesap Açmak İçin SMS Gelmiyor

Merhaba Papara hesabı açmak istiyorum ama numaramı girdiğimde SMS atmıyor çok kez denedim Turkcell SMS atabiliyor numaramı yazdığımda 'telefonunuzun açık ya da kapsama alanı içinde olduğundan emin olun' yazıyor Kıbrıs'tayım diye mi böyle bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Papara Hesap Açmak İçin SMS Gelmiyor
profile
-
3 saat önce

Papara Dnz Call Center Sahte İş İlanı

Çağrı merkezi mikro call center evde çağrı merkezi iş ilanı için başvurdum yanıltıcılarmış onların mail ve telefon numarasıyla açıldı. Benim kimlik bilgilerimle devam etti. Hesabıma 105 TL atıp onu başka ibana atmamı istediler bende yaptım bundan dolayı adıma yapılan hiçbir işlemi kabul etmiyorum. K...

Papara Dnz Call Center Sahte İş İlanı
profile
308
11 saat önce

Papara Yakın Zamanlarda Sim Kart Değiştirdim Hesaba Giremiyorum

Yakın zamanlarda sim kart değiştirdim Papara hesabımdan çıktım ve şu an giremiyorum "yakın zamanda sim kart değiştirdiğin için sim kartın blokelendi" diyor. Hesabıma giremiyorum doğru şifre girmeme rağmen aynı şeyi tekrar ediyor. Hemen cevap verirseniz sevinirim.

profile
287
14 saat önce

Papara Hesap Doğrulama Nüfus Cüzdanı Okumuyor

Hesabımı onaylamaya gelince eski nüfus cüzdanımı okumuyor kesinlikle uzun süredir de uğraşıyorum ama kod okuma bölümünde okutmama rağmen okumuyor iletişime geçerseniz sevinirim. Birçok insanda bu durum oluyormuş e postamı bırakıyorum y*************@gmail.com lütfen nasıl yapıldığını söyleyin.

profile
-
14 saat önce

Papara Netflix Üyeliğim, Karttan Çekilmiyor

Benim normalde bugün Netflix aboneliğimin ücreti çekilecekti fakat sabah bakiyem yetersizdi, şu an para yükledim bakiyem yeterli olduğu halde Papara yetersiz diyor ve Netflix ücretim hâlâ çekilmemiş, bunun giderilmesini rica edeceğim aylık ücretini çekerseniz sevinirim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .