Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Kudüs Vakfı Papara İle Aradılar

profile
07 Haziran
4.039

Yardım Vakfı olarak para gönderiyoruz dediler. Papara uygulamasını indirttiler telefonuma dolandırıcılarmış onların mail ve telefon numarasıyla açıldı. Benim kimlik bilgilerimle devam ettik. İşlem sonrasında benim banka hesabıma 110 TL gönderdiler ve onlara 110TL geri göndermemi istediler. Papara hesabına gönderdim. Yapılan hiçbir işlemi kabul etmiyorum.

Kimlik bilgilerim, yüzüm ve adıma yapılan hiçbir işlemi kabul etmiyorum. Islak imzamın olmadığı hiçbir işlemi kabul etmiyorum. Sorumluluk bana ait değil. 7 Haziran 2023 tarihi saat 19.20 dan itibaren ıslak imzam olmadan adıma yapılacak hiçbir resmi işlemi, başvuruyu, adıma açılacak hiçbir hesabı, kredi başvurusunu, para transferlerini, kumar, alim satım, bahis, işlemlerini kabul etmiyorum.

Onayım yoktur. Sorumlusu Papara elektronik anonim şirketidir. Bu tur işlemlere adımı karıştırarak insanlara sıkıntı yaşatan Papara elektronik anonim para şirketinden şikayetçiyim. Yetkili mercilere duyurumdur. Hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum. Benim adıma bulunan hesabın kapatılmasını talep ediyorum.

Papara Logo
07 Haziran 21:09

Benzer Şikayetler

Papara Hesabıyla İlgili Sorun

profile
21 Ağustos
4.319

Benim adıma Papara hesabı açtılar hesap bilgilerimi aldılar ve iptal etmemi söylediğim bana dekont ulaştırın dediğim halde şu an ulaşamıyorum. Tam zamanı bursum vakfı mı ne ondan burs kazandığımı söyleyip Papara uygulamasını indirttiler telefonuma dolandırıcılarmış onların mail ve telefon numarasıyl...

4 Yorum

Papara İndirttiler Bilgilerimi Aldılar

profile
01 Temmuz
1.971

Gizli müşteri iş başvurusu için. Papara uygulamasını indirttiler telefonuma dolandırıcılarmış onların mail ve telefon numarasıyla açıldı. Benim kimlik bilgilerimle devam ettik. İşlem sonrasında benim banka hesabıma 105 TL gönderdiler ve onlara 100 TL geri göndermemi istediler. Papara hesabına gönder...

Papara Uygulamasıyla Yanıltıldım

profile
06 Haziran
1.847

Eğitim öğretim yardımı programı adı altında size 3 aylık 500 lira vereceğiz deyip Papara uygulamasını indirttiler telefonuma dolandırıcılarmış onların mail ve telefon numarasıyla açıldı. Benim kimlik bilgilerimle devam ettik. İşlem sonrasında benim banka hesabıma 110 TL gönderdiler ve onlara 100 TL ...

1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

7 Yorum

Seda

Siber suçlara anlat durumu ama uzun sürüyormuş sonucun ne olacağını bilmiyorlar bende beklemedeyim umarım bir şey olmaz.

Muhammet

Herhangi bir dilekçe yazdınız mı bir örneğini paylaşabilir misiniz? Hangi savcılığa başvurdunuz süreci biraz detaylı anlatabilir misiniz?

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Papara Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 58 sn
Benzer Şikayet Yaz