Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İhlas Vakfı Burs Vadi Papara Payfix Hesaplarının Kapatılması

787
Sevde
Sevde 06 Şubat 01:07

İhlas vakfı adı altında 4 Şubat 2023'te burs başvurusu sebebiyle WhatsApp ® ® ® üzerinden iletişime geçtiler. Papara uygulamasını yüklememi istediler ardından mail adresi ve şifre vererek uygulamaya girip hesap bilgilerini doğrulamamı istediler. Başkası adına bir hesap olduğu için şüphelenip kimlik bilgilerimi doğrulamayı iptal ederek hesaptan çıktım ve numaraya işlemler için onay vermediğimi yazdım. Papara ve benzeri banka hesapları, uygulamaları adına adıma hesap açılmasından kullanılmasından sorumlu olmadığımı belirtirim. Açılacak olan hesapların kapatılmasını istiyorum. Adıma yapılacak hiçbir işlemi ben yapmamış olacağım bu sebeple kendi rızam yoktur ıslak imzam olmayan hiçbir belgenin kabulüne de onayım yoktur. Bunlardan doğacak hiçbir sorumluluğu kabul etmiyorum.

Papara Logo
Papara06 Şubat 02:06

Benzer Şikayetler

profile
510
1 hafta önce

Papara Onaysız Hesabın Olmalı Sorunu

Papara'da hesabımı onayladım sonra veli onayı istedi. Veli hesabında onaylı hesap yapmak için t. C. Kimlik bilgilerini girdim fakat "Bu işlem için onaysız hesabın olmalı." diyor. Hesap onaysız zaten. Sanki Papara hesabını onaylı yapmamam için çabalıyor. Papara lütfen yardım et!

Papara Onaysız Hesabın Olmalı Sorunu
  • profile
1 Destekçi
profile
716
2 hafta önce

Papara Mail ve Telefonun Başkasına Ait Olduğu Hesabım

Instagram'dan burs veren bir vakfa başvurdum, onların mail ve telefon numarasıyla açıldı. Benim kimlik bilgilerimle devam ettik. Ben bu hesabı tamamen kapatmak istiyorum. 13.03.2023 tarihinden sonra yapılan hiçbir işlemi kabul etmiyorum. Hesabın acilen kapatılmasını istiyorum. Instagram 'dan burs v...

profile
139
2 hafta önce

Papara Canlılık Kontrolü Onaylanmıştır Hatası

Papara hesabımı onaylarken sonda canlılık kontrolü mi. Kabul etmiyor uygulama kimlikte eskiden saçım uzundu şimdi kısa olduğu için canlılık kontrolünü kabul etmiyor sıkıldım artık bu uygulamadan her defasında deniyorum kabul etmiyor Papara gördüğüm en saçma şey.

profile
466
4 hafta önce

Papara Kartım Nfc Okumuyor

Rose Papara kart almak istiyorum. Bunun için hesabımı onaylamam gerekiyor. Bunun için hesabımı onaylamam gerekiyor ama onaylayamıyorum çünkü kimliğimin arkasında NFC yeri okunmuyor. Çok denedim ama okunmadı.

profile
955
19 Şubat
profile
Sefa'nın Teşekkür Mesajı
  • 19 Şubat 11:00

“Çok teşekkürler sorunum çözüldü”

Papara Hesap Onayı Sorunu

Papara'da arkadaşımdan görüp hesap açtım kart almak istiyorum hesap onaylamam gerekiyor hesap onaylamak istiyorum ancak 13 yaşındayım 15 yaşından küçü...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .