Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Getir Ve Papara Card Şikayet

772
Arda
Arda 25 Mart 19:08
Getir Ve Papara Card Şikayet

Getir ve Papara kart hakkında şikayetim var ®. 25 Mart 2023 tarihinde 18:28 saatinde Papara üzerinden "531 TL lik getir harcamanız bakiye yetersizliğinden dolayı iptal edilmiştir " tarzında bildirim geldi anında kart üzerinden internet harcaması kapatıp önce Papara müşteri hizmetlerini aradım konuyla ilgili yardımcı olamayacaklarını ancak kartı bloke edebileceklerini söylediler ve getir müşteri hizmetleri ile görüşmemi istediler bende kartı bloke ettirmeyip getiri aradım getir de kartınızın hangi hesaplarda gözüktüğü bilgisini veremeyiz diye saçma bir bilgi verdi. Anlamadığım şu kart benim üstüme ve kendi kartımın başkalarının hesabında olup olmadığının bilgisini bana vermiyorlar acilen Papara ve getir üzerinden çözüm ve bilgi istiyorum aksi takdirde yarın ilk işim savcılığa gidip şikayet etmek olacak.

Papara Logo
Papara25 Mart 20:06

Benzer Şikayetler

profile
363
25 Ocak

Papara Black Card Teslim Edilmedi!

Papara Black card başvurusunda bulundum ve şu an kurye üzerinde. Teslim tarihi 25 Ocak 2023 yani bugün olarak gösterilmesine rağmen benim ile iletişime geçilmedi. Kartım hakkında gerekli bilgileri almak istiyorum. Bunun için nereyi arayabilirim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

profile
549
23 Ocak

Papara Kartımı Boş Boşuna Kitlemesi

Merhaba ben Papara kartı hakkında konuşmak istiyorum. Papara kartı yükledim ama Papara kartı sipariş etmedim sadece yüklüydü hesabımı falan kurdum hiç girmedim 4-5 ay sonra kartım kitlendi hiçbir şey yapmadığım halde numaramı yazdım. Onlar beni aradığını söylediler ama beni kimse aramadı numarayı do...

profile
628
06 Eylül 2022

Paparanın Boş Cevaplarla Cevap Vermesi

Papara ya kart gelmedi iptal olsun bari diyorum, yenisini tekrar sipariş etmek amaçlı sürekli; kartınız hakkında aciliyet başvurusu yapılmıştır diyor ben aciliyet başvurusu istemiyorum ya kurye denen kişi ulaştırmadığı için kartın iptalini istiyorum bu kadar.

profile
685
28 Mayıs 2022

Papara Kartım Kuryeye Teslim Edilip, Gelmedi

Kartım kuryeye teslim edilmesine ve tahmini teslim tarihinin üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen, n hâlâ gelmedi. Defalarca şikayette bulunup, iletişime geçmeye çalışsam da, iletişime geçileceği söylenip, hiçbir şekilde iletişime geçilip, haber edilmedi. Kartım hakkında bilgi almak istiyorum!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .